Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik hatásosabb allergiás...

Melyik hatásosabb allergiás problémákra? (bőr pirosság , túlzott szőrhullás) Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



#allergia #szőrhullás #Bőr pirosság
2022. júl. 9. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Shiny coat
Humac huminsav por
6 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

A borproblemqk ellen normalis etrend kell :igazi hust meg zoldseget fozzel neki. Erdekes modom egyik kutyank se allergias vagy fenytelen szoru.

A szemet taptol rosszul van a kutyad.

2022. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 Hol írta, hogy (milyen) táppal etet?
2022. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1# Ha Barf-boltban néz étrendkiegészítőt, akkor mégis miből tippeled, hogy táppal etet? :)


Kérdező, én a Humacra szavazok első körben, mert az rendbe teszi az immunrendszert és az emésztést is, mellé ajánlok egy probiotikum-kúrát is, és utána, ha még kell, váltanék a Shiny Coatra. Lehet felváltva is használni őket.


Humacot ismerem gyakorlatból, bár én nem allergiára, hanem immun- és emésztés problémára használtam, de az szegről-végről azért hasonló. Az immunproblémára jó volt, az emésztési problémánkat sajnos nem oldotta meg.

2022. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már lassan 1 hónapja kapja a Humacot amúgy , sokat javult az allergia , remélem a tünetek hamarosan el is fognak múlni végleg
2022. aug. 25. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez jó hír, kérdező. Azt mondják, kb. 6-8 hét alatt várható teljes javulás, előbb nem, de nyilván ha környezeti kiváltója van, akkor nehezebb az eset.
2022. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, környezeti allergia + gombás fertőzés
2022. aug. 25. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitartást!
2022. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!