Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 éves barna rövid szőrű...

3 éves barna rövid szőrű tacskóm van, nem tudtok olyan helyet ahol találok barna tacskót? Vagy nem akarja valaki pároztatni a fiú tacsiját?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
felelőtlenül nem lehet pároztatgatni hogy van egy kutyám és bepároztatom hogy legyenek kiskutyák van törzskönyve tenyésszemléje?
2008. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen van Pesti vagyok és nagyon nem felelőtlenül pároztatnám a másik kutyám már volt pároztatva de mivel a kistacskó folyton álterhes belehalhat akár ezért fontos lenne h már pároztathasuk és ne írj ilyeneket ha nem tudsz semit... Pesti vagyok törzskönyves kutya amugy
2008. dec. 20. 22:26
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
már nem azért de kit érdekel hogy pesti vagy az nem tartozik hozzá hogy pestiek pároztathatják a kutyájukat és kiállításra hordod van tenyészszemléje?
2008. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az álvemhesség megelőzésére -is- remek gyógyszer az ivartalanítás. Inkább ezen kellene gondolkodni, nem a felelőtlen szaporításon, törzskönyv és mindenféle szűrővizsgálat nélkül.


[link]

2008. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi az oldalt átolvastam de amúgy kimondta hogy törzskönyv nélküli és az elsőnek modnanám h elég bunkoság amit irt
2008. dec. 21. 22:22
 6/13 A kérdező kommentje:
ti mekkora parasztok vagytok
2008. dec. 22. 10:57
 7/13 A kérdező kommentje:
és minek irtok ide össze vissza ha nem a kérdésre válaszoltok azt kérdeztem van egy barna tacskótok nem egy tenyésztő vagyok aki agyonhajszolja a szüléssel a kutyát egyszer akarom pároztatni az ég világon semmi közötök nincsen hozzá... és nem az az élet rendje hogy kiivartalanítom a kutyámat... grat okosak vagytok ne irogasatok ha nem a kérdésre válaszoltok
2008. dec. 22. 11:00
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
akkor tenyészteheted a kutyádat ha van tenyészszemléje kiállítási eredményei és szűrővizsgálatok de ezt belőled nem nézem ki te paraszt
2008. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
egy tenyésztő nem hajszolja agyon a kutyáját csak egy szaporító és te is az leszel ha így pároztatod a kutyádat
2008. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ti szánalmasak vagytok na mind1
2008. dec. 22. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!