Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor most fürdessem vagy...

Akkor most fürdessem vagy permetezzem a kutyát a neostomosannal?

Figyelt kérdés

Én tettem fel ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1182758

Elmentem vettem olyan szert. 7 kilós kutyáról van szó szóval gondolom elég az az egy ampulla egyszerre. Kérdésem az volna, hogy fürdessem vagy permetezzem? Melyik a hatásosabb? Mert az előző kérdésemnél permetezést meg fürdetést is mondtak. Vagy mindegy? Köszi a válaszokat.


2010. szept. 21. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár én macskánál, de a fürdetést választottam! Te döntsd el melyik a kényelmesebb. Mondjuk, én nem akartam, hogy a szőrén maradjon a permet, mert azt ugye utána nyalogatja, ami elkerülendő.
2010. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a fürdetés hatásosabb, jobban átázik a szőre

de igazából mind1

2010. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp fürdesd!

Állítsd lavórba, öntsd rá a felhigított cuccot. Aztán egy kis pohárkával még locsolgasd rá 10-15 percig. A fején is, fontos, hogy mindenhol érje!

Elég büdös benzin szaga van ennek a löttynek, és olyan színű, mint a tej, de a kutyusnak nem lesz baja.

2010. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor ráöntöm megfürdetem az oldattal utána lemossam sima vízzel?
2010. szept. 21. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Én már használtam elég sokszor, elég sok kutyán, és semelyikről nem mostam le. Semmi baja nem lesz!

Ha nem csöpög már belőle a víz, akkor vidd le sétálni, hogy megszáradjon, fél óra után a szag is kipárolog belőle.

2010. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy úgy akarom, hogy este fürdetem meg az utolsó séta után és akkor reggelre tuti biztosan megszárad. Jó úgy?
2010. szept. 21. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:

ne öblisd ki, töröld át jó alaposan, meg is hajszárítozhatod

de utánna már nem menjen ki


aztán holnap rakj rá valami cseppet (advantix, exspot, praktic) és tutira nem marad benne bolha

2010. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sikerült? Találtál döglött bolhát, ami kihullott belőle?
2010. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődésed!

Megfürdettem. Találni nem találtam benne bár ez lehet amiatt is, hogy sötét színű a kádunk meg ráadásul pont áram szünet volt mikor elkezdtem fürdetni a kutyát így fejlámpával világítottam :D Viszont a nyakánál eltűntek a fekete kis valamik és kevesebbet is vakarózik, de a biztonság kedvéért egy hét múlva megismétlem a fürdetést.

2010. szept. 24. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!