Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én kis kutyulim már kapott...

Az én kis kutyulim már kapott oltásokat, de van egy kis barátja, ő nem. Ugye nem tanácsos így hagynom őket együtt játszani?

Figyelt kérdés

Akkor is megfertőzheti a másik, ha az enyém bevan oltva?

Próbáltam beszélni a gazdájával ,de nem hajlandó beoltatni, mert már sok kutyáját megmérgeztékl, és nem akar még egyszer ennyi pénzt beleölni.

Szerintem ez rémes hozzáállás, de háét nincs mit tenni. Akkor ne engedjem őket össze többé?


2010. szept. 21. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább a te kutyád fertőzi meg az oltatlan ebet...amúgy a veszettség kötelező oltás, ha nem adatja be a jegyzőnél lehet intézkedni
2010. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem veszettdég elleniről beszélek, hanem az alap oltásokról, a kombináltról! És mégis hogy fertőzhetné meg az enyémet? Ilyen kis korban még nem adják a veszettség ellenit, nem? Az nincs benne a kombináltban. Az meg nem érdekli a jegyzőt!
2010. szept. 21. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
a TE kutyád fertőzheti meg az oltatlan kutyát!!! a tiéd a türelmi idő után már védett....a jegyző feladatköre az ebtatás ellenőrzése is ;)
2010. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor ne engedjem őket együtt játszani?
2010. szept. 21. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!