Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A spánielek milyen játékot...

A spánielek milyen játékot élveznének?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy pl a vizslák apportotni szeretnek, de a spánielre mi a jellemző? Labdázni nem szeret max 1-2x visszahozza, nem hozza egyáltalán lázba. A plüssökkel is ez a helyzet
2022. júl. 13. 12:03
 1/4 anonim válasza:
0%

Szia Nekem is Volt Spánielem

Nekem pl nagyon szerette a Doom,Half-Life,Gta San andreas

,Minecraft játékokat

2022. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nemcsak fajta, hanem egyedfüggő is, spánielből is van apportos meg vizslából is, amelyik nem apportos.

Mivel vadászkutya én még keresős játékokat próbálnék ki vele, igaz ott nem fut ezerrel, nem látványos, ahogyan fárad, de egyébként a szimatmunka sokszor fárasztóbb, mint az apportozás. Akár úgy is lehet, hogy veszel szimatszőnyeget/szimatlabdát és abba rejtesz el kaját neki, de az is lehet, hogy csak simán egy nagyobb területen (kertben, nem közterületen) rejted el és ott keresgéljen. Ha már rákapott, akkor nem csak kaját, hanem különböző tárgyakat is lehet vele kerestetni.

2022. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, pont ilyenre gondoltam. Szimatszőnyeget néztem neki nemrég
2022. júl. 13. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon labdás volt, a vizet utálta. A szemben lakó spániel meg a legkisebb tócsába is belefeküdt :).

Az enyém az őrzést élvezte (tipikus spániel játék. Ja,nem..) Pl odaültettem egy vödör krumpli mellé,hogy őrizze. Akkor ő azt őrizte a macskától,a másik kutyától,a darazsaktól... Mérges kis uraság volt.

Az emberkeresést is imádta. Elbújt a húgom,vagy én,elég jól,aztán a másikunk eleresztette a kezéből a kutyát,hogy "keresd!". Ez volt az egyik kedvenc játéka.

Vadászni is szeretett volna,ha hagyom. Sajnos 2 sünit megölt 15 év alatt..

Bármeddig képes volt labdázni, ülni egy láda cseresznye mellett vagy pl pocok után ásni.

2022. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!