Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem túl jólnevelt a kutya,...

Nem túl jólnevelt a kutya, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kutyám már annyira nem fiatal és eléggé nagy testű is. Nem járt kutyaoviba, se kutyasuliba mert nem volt rá lehetősége. A probléma vele az, hogy szagolgatja rendszeresen a járókelők ágyékának környékét egyaránt a férfiaknak és a nőknek. Sokszor a járókelők lábát is megnyalja. Pisilni is a gyalogosok lábára akar, wc-zni pedig mindig a legszebb virágágyásokba szokott. Aztán wc-zés után meg kaparja a füvet maga alatt és sokszor eltalál vele kis kövekkel embereket vagy felveri a mancsaival a port. Amúgy jó indulatú, szereti az embereket. Sokszor ugrik rá örömmel emberekre és az arcukat is megnyalja. Már több ember is azt mondta rá, hogy nem túl jólnevelt kutya. Olyat is szokott, hogy váratlanul ijeszt rá hátulról az emberekre, mivel ha örül elég hangosan ugat. Miért nem tudja sok ember elviselni a kutyaszeretet és miért lovagolnak ezen a jólneveltség dolgon. Nem csak a szoborviselkedésű kiállítási díszkutyák vannak a világon. :)

2022. júl. 18. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
És itt mi a probléma? Nem tudod elhúzni a járókelőktől és a virágyásoktól? Itt nem a kutyával van a probléma, hanem a gazdájával, aki sétáltatja.
2022. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nem túl jólnevelt enyhe kifejezés a kutyádra. Az én kutyám tud úgy örülni az embereknek, hogy nem hozza rájuk a frászt, tudja úgy a dolgát végezni, hogy ne okozzon kárt vele.
2022. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Troll.
2022. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Kutyás vagyok, a sajátjaimnak hagyom, hogy sok helyzetben ugraljanak rám (nem kontroll nélkül), de egy idegen kutyát úgy rugnék le magról, hogy repülne! Nem vagyok terhes, nem is tervezem még, de ha az lennék biztos az utca túlfelére hajitanek egy olyan kutyát, amelyik beleugrik a hasam a, csak mert ennyire elhanyagolt.

Ha meg rám hugyozna, reflexből alá rugnék, amire volt is már példa.


A kutya is nagyon neveletlen, még a gazdája is egy utolsó tahó seggfej, hogy ezt engedi.

2022. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves négyes! Nem járnál túl jól, ha ebbe a mázsás kutyusba belerúgnál. Szóval sokkal inkább te repülnél az utca túloldalára, ha ez az eb bevadulna a rúgás miatt. Amúgy meg én sem vagyok egy kicsi ember, de ha teljes erejéből megindul esélyem sincs megfogni.
2022. júl. 18. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Minden nélkül is elzavarnám valószínűleg a kutyákat. Küldtem már el kaut is, amerikai buldogot is magunktól. Nem a méreten múlik.

De van marha ösztökém is, amit a kutyasétáltatáshoz mindig viszek magammal, pont a neveletlen, provokatív, idióta kutyák miatt. Hidd el, attól a város túlfeleig rohanna a kutyád, ha maxra tekerve kap. A seggfej emberektől szinten nem tartok.


Neveld meg, vagy ne vidd emberek közé a neveletlen kutyádat. Egyszer találkozni fogsz valakivel, aki keményebb lesz nálatok és akkor majd tanulsz alázatot. De inkább ne várd meg ezt, mert túl nagy pofára esés.

2022. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!