Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtát javasolnátok?

Melyik kutyafajtát javasolnátok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy kutyát, 6 éves a kisfiam és úgy érzem jót tenne neki. A kertben lenne, nem szeretnek milliókat rá költeni, de nyilván jó dolga lenne nálunk. Melyik az a kutyafajta, ami gyerekbarát, nem teszi tönkre az udvart és viszonylag kevés gond van vele?
2022. júl. 20. 13:57
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
25%
Nekünk tacsink van, ő nem teszi tönkre az udvart,csak neki télen fontos lenne, hogy a lakásban lehessen. Esetleg nincsen garázsotok, vagy valamilyen más helység, ahova bemehetne?
2022. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
14%
Áhhh nem csak szanaszét ássa a kertet. Válasz nemetjuhaszt.
2022. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
23%
2esnek: A mienk nem ássa szét az udvart. Szomszédnak németjuházsa van. Na az mindent szétrág, és olyan gödröket csinál.... szóval ne vegyél németjuhászt
2022. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj, hogy minden fajta lehet ilyen is, olyan is. Ez teljesen kutyafüggő. Mint az előttem lévők írták, egyiknek a tacsi a kisangyal, másiknak németjuhász. Egyik tacsi ás, másik nem. Egyik németjuhász rág, másik nem. Szóval ez teljesen kutyafüggő. Kölyköt én semmiképpen nem ajánlanék a fiadhoz, mivel nagyon sokat ugrálnak, harapnak, rágnak, ásnak....stb. Inkább fogadj örökbe egy menhelyről.
2022. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
78%
Én kistestű kutyát semmiképpen nem ajánlok gyerek mellé. Azt gondolná az ember, hogy a kisebb jobb, de nem. Én eddig még nem találkoztam olyan kistestű kutyával, aki jól el lenne a gyerekekkel. A nagyok sokkal jobban tűrik a nyúzást.
2022. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Nemetjuhaszra gondoltam eloszor egyebkent.
2022. júl. 20. 14:47
 7/51 anonim ***** válasza:
64%

Kinti tartasra nem ajanluk rovidszoru es/vagy kistestu kutyat!


Es nem, nem eleg nekik a szigetelt kutyahaz vagy a 10 fokos garazs telen.

Az meg, hogy felassa-e a kertet, azon mulik, hogy mennyit foglalkoztok vele.

De azert azt tudni kell, hogy a kutya nem fog vigyazni a vetemenyesre es nem fogja kikerulni. Meg ha nem is assa fel, mert le van farasztva, attol meg le tudja taposni, fekszik benne, lepisili, stb, tehat ha ilyesmi van, azt bizony el kell keriteni.

2022. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
11%
7nek: Tacskóból van hosszúszőrű is:))
2022. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
66%
Hosszuszoru tacskot sem tartunk csak kint. Kistestu konyorgom!
2022. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
0%
#6 ved is meg!!!!!
2022. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!