Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki használ Nexgard Spectra-t,...

Aki használ Nexgard Spectra-t, megmondaná hány darabos kiszerelésben árulják?

Figyelt kérdés
Egy darab tabletta hány hétig jó? Sehol sem találok fogyasztói árat. Mennyibe kerül?

#gyógyszer #kullancs #bolha #nexgardspectra
2022. júl. 21. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Én épp tegnap vettem, egy tabletta 4-5 hétig hat, egy dobozban 3 db van és 10.500 forintot fizettem a 2-3,5 kg-s kutyáknak való kiszerelésért.
2022. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

az ára attól függ, hogy hány kg-os kutyának kell.


a tabletta előtt le kell szűrni, hogy vajon szívférges-e.


Nexgardból most hiány van, ha nem tudsz kapni, akkor a simparica trio is ugyanúgy adható.


azért nem találsz fogyasztói árat, mert vényköteles

2022. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de a "Nexgard Spectra ár" kifejezésre keresve a legelső találat egy árlista a kiszerelés méretével együtt. Kutya testsúlyától függően 11400 és 16900 között van, három darabos (ettől az egyes állatpatikák némiképp eltérhetnek, én drágábban vettem három hete, illetve a jelen gazdasági helyzet, főleg az EUR árfolyam miatt miatt év eleje óta többször is drágult már).

Hivatalosan négy hetente kell adni.

2022. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Nekem 40 kilós kutyának kell, az kb. 5ezer, ha nem tesznek rá az állatorvosnál, nálunk rátesznek, így 6ezer/szem. Annyit kérsz így amennyit akarsz. Ha feliratod, és állatpatikából hozod ki, akkor gondolom meg kell venni a 3 darabos dobozzal.
2022. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A tájékoztató szerint 28 napig hat, 3 db-os kiszerelésben lehet kapni, én a 30-60kg-os verziót 12.000Ft-ért veszem, szóval súly szerint nagy különbség nincs az árában, inkább attól függ, hogy hol szerzed be. Mivel szívférget is hajt és ezért fertőzött kutyának árthat, ezért vényköteles, csak állatorvostól vagy recepttel állatpatikában tudod megvásárolni, bár van néhány hely, ahol recept nélkül is kiadják. Ettől függetlenül a szívféregmentességről mindenképp meg kell győződni mielőtt elkezded adni a tablettát.
2022. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló, Hol szerzed be ennyiért?
2022. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!