Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Remeg a hátsó lába, de nem mindig , csak amikor elkezd menni. Meg szerintem a lába fájhat. Nagyon öreg már szegénykém, állatorvosnak szerintem nem sok értelme van. Étvágya van, nem sír, de sokat alszik, ha énren van, akkor korához képest aktív. Élősködök nincsenek benne. Vizelete, széklete rendben. Valahol olvastam, hogy rák lehet, lehetséges a jó étvágy és a jó súly ellenére is?

2022. júl. 31. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ízület is. Nekem 16 évesen ment el a kutyusom, neki igazából a teste remegett egy megerőltetőbb mozgástól, mert csigolyái fájtak. De nekem ezt orvos nézte meg, nehéz így látatlanban kideríteni, főleg, ha már idős.
2022. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak annyi értelme lenne, hogy kiderülne mi a probléma és esetleg kezelhető is. Ha érdekel a kérdésedre a válasz, hogy mi baja lehet, vidd orvoshoz. Van értelme.
2022. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attol meg, hogy oreg, nem erdemli meg orvosi ellatast es a fajdalommentes eletet?

Esznel vagy?

Hagynad szenvedni? Miert is?

Es ha kesobb oriasi fajdalmai lesznek, hagyod majd kinok kozott meghalni? :(

2022. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy öreg kutyánál simán meglehet, hogy már az ízületei nyilván nem a legjobbak, és emiatt van ez. Viszont ettől még el kéne vinni orvoshoz. Kitudja pontosan mi a baja, nem tippelgetni kell, hanem elvinni orvoshoz, meg ha szimplán az öregség miatt van, akkor is az orvos ajánlhat valamit. Amúgy az én egyik kutyám rákos volt, elhunyt, de az utolsó percig az ételnek élt, sosem volt étvágytalanság jelen nála, aztán még is, beteg volt. Szóval ez nem jelent semmit sem.
2022. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elviszem akkor holnap, de ha fájna neki akkor sírna, látványosan szenvedne, nem? Eszem ágában sincs szenvedve meghalni, egyik kutyám rákos volt, elaltattam, de ő csont sovány volt és étvágytalan, ezért gondoltam, hogy ő nem rákos. Igaz, nincsenek felesleges tízezreseim, de szenvedni semmiképp nem hagyom!!!
2022. júl. 31. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáj neki, nem feltétlenül sír és szenved látványosan, elég "jól" tűrik a fájdalmat, ettől függetlenül rossz neki csak nem biztos, hogy az látszik.


Jó döntés, hogy elviszed.

2022. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el, megröntgenezik, aztán ha izületes akkor kap rá gyogyszert.
2022. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Azta kva... mi az hogy nincs ertelme az orvosnak? Tudod minek nincs értelme? Annak, hogy kutyát tartasz de felelősen gondoskodni már bªszol
2022. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ha valakit érdekel, csak az öregkora miatt van. Az állatorvosnak nincs értelme, úgy értettem, hogy az öregségével az állatorvos sem tud mit kezdeni...
2022. aug. 2. 18:07
 10/10 anonim ***** válasza:
De tudja enyhíteni a fájdalmát… nemàr, szedd össze magad kérdező!!!
2022. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!