Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet 38 kiló?

Hogyan lehet 38 kiló?

Figyelt kérdés
A kutyim egy menhelyi kutyus, full úgy néz ki, mint egy fajtatiszta német juhászkutya,csakhogy most majdnem 10 hónaposan már 38 kiló. Ez hogyan lehetséges? Gondolom lehet benne esetleg egy nagyobb testű fajtából is, de tényleg teljesen olyan, mintha törzskönyves lenne. Eleinte gemon táppal etettem, most pedig már brit care tápot eszik.
2022. aug. 7. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
40 kiloig megfelel a standard meretnek (kan), ha van rajta egy kis felesleg, akkor nyilvan tobb is lehet. Ha fajtatisztanak tunik, akkor is valoszinuleg van benne mas fajta is, nincs ezzel semmi baj.
2022. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)



Azt elfelejtettem írni, hogy nincs rajta felesleg, kilátszanak a bordái.

2022. aug. 7. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van benne még valami erősebb csontozatú fajta is. A marmagasságot is nézd a súlyhoz. Egyébként, ha nem túlsúlyos, nincs semmi baj.
2022. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kan németjuhászok 35-42kg között vannak, szóval 10 hónaposan nincs ebben semmi meglepő, hogy 38kg.
2022. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is 40 kiló, hozzá 70 cm a marja, kicsit magasabb a standardnél.
2022. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszenek ez a standardon kívül kissé nagyob németjuhászok. Nekem is ilyen volt anno, még a határőrségtől egy fekete rajzos. 68cm marja volt, kb. 42kg.
2022. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!