Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék könnyedén...

Hogyan tudnék könnyedén összeszoktatni egy 2,5 éves Husky-t és 3 kiscicát? A kutyus már 2 éve nálunk van és nemrég találtunk 3 kiscicát az út mentén, befogadjuk őket, de nem tudjuk mennyire jönnének ki jól.

Figyelt kérdés
Ebben kérném a segitségeteket.

2022. aug. 21. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Bízd rájuk, azért nőnek olyan magasra némelyik fák, hogy a macskák ne pusztuljanak ki.
2022. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megfogod a kismamákat kézben, odahivod a kutyát és már az erősebb, tolakodóbb közlekedés rászólsz. Ha meg oda akar nyúlni, keményen letiltod. Utána lerakod a kismamákat és a kutyát kő kemény kontroll alatt tartod, hogy eszébe se jusson vadászni.
2022. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

#2:

Szerintem ez igen komoly bűncselekmény, emberi szabadság korlátozása, Btk.!

2022. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is huskym van. Szerintem esélytelen a legtöbb huskyt ilyesmire megtanitani, nagyon nagy vadászösztönük van és makacsak.
2022. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
... amint sikerült, a macskákat szoktasd össze tengeri malacokkal vagy egerekkel!
2022. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni, a huskynak nagyon erős zsákmányösztöne van, nagy eséllyel megölheti a kismacskákat. Nem javaslom, hogy össze engedd velük, nem is javasolnak husky mellé más kisállatot, mert zsákmánynak tekinti. Kinevelni nem tudod belőle, ez ösztön.
2022. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lakásban? Mekkora a terület? Van külön szoba? Mennyire szófogadó a husky? Be tudod hívni? Elég sok tényezőtől függ, exem extrém makacs huskyját szoktattam az én cicámhoz és egy hónapig elég jól haladtunk, ha nem vág át és dob el mint egy használt rongyot akkor szerintem már haverok lennének.
2022. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!