Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Rocco konzervek jó minőségűek?

A Rocco konzervek jó minőségűek?

Figyelt kérdés
Eddig Premiere és Animonda konzervet vettem, de olcsóbb és szimpatikus, hogy van belőle egész csirkeszívvel készült változat is, mert enyémek imádják.
2022. aug. 26. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon jók, enyémek is azt kapják a táphoz.
2022. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szuper jó!!! 👍
2022. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is állandó rendelő vagyok :)
2022. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ar ertek aranyban az egyik legjobb, nagyobb darab husok, belsosegek vannak benne, nem puresitve, mint mas premium konzervben, probalgattam tobbfelet, de mindig visszaterek a Roccohoz, egyebkent hasonlo meg a Rinti meg az Animonda allaga, illata is, csak az Animondanak elegge felment az ára, ezert ritkan rendelem.
2022. aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


#4 igen, én is azért váltanék Animondaról. Akkor megrendelem a Roccot :)

2022. aug. 27. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is nagy konzerv ellenes voltam. Viszont, mióta nem mindig van időm pöcsölni a kutyakajával, amolyan gyors segítségként vettem 3-4 hónapja pár darab Wolf of Wilderness konzervet. Aztán jött az áremelkedés, és letettem róla.

Néhány hete rendelnem kellett a zooplusról pár dolgot, és az ajándék pontjaimat végül nem is tudom mitől vezérelve egy Rocco konzervre váltottam be. Mindig is azt hittem, hogy ez valami gagyi cucc. Hát nagyon pozitívan csalódtam, nem gondoltam, hogy minőségibb. Azóta rendeltem 2 kartonnal, hogy ha nincs itthon hús, akkor legyen helyette ez a kutyának.

2022. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Én a tápot keverem konzervvel, olyan 70-30% arányban.

2022. aug. 28. 12:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!