Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot kap a boston...

Milyen tápot kap a boston terrieretek?

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos bostonom, és vettünk neki olyan tápot amit a tenyésztő adott, viszont kiderült, hogy az a táp gyakran okoz allergias reakciót. Az új tápot nem eszi. Utana olvastam es ha jól tudom, akkor a bostonok glutén érzékenyek.

Ti melyik tápot adtátok neki kölyökként/most?



2022. aug. 28. 05:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsen ilyen fajta kutyám, de te valószínü hogy szapistól vetted és nem rendes tenyésztõtõl.
2022. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek van, ő Purina Pro Plan tápot ad neki, halasat és bárányosat 3 havonta váltva.
2022. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Happy dog Afrika Mini !

Nagyon bevált.

2022. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia nekem nem volt dolgom kis termetű kutyákkal nagyon, csak boxerből van tapasztalatom. Két boxerrel volt eddig dolgom és sajnos a boxerek érzékenyek sok mindenre. Ezért, ha olyan tápot keresel ami direkt fajtának való akkor én a Royal Canin-t javaslom mindenképp. Sajnos nem a legolcsóbb táp, de minden benne van ami a kiskedvencednek kell és a Royal Canin sok tápot árul ami kifejezetten a fajtának kell. Ismerősömnek francia bulldogja van és ő is Royal Canin-t ad neki amit a kutyus nagyon szeret. Illetve olvastam itt aki Purina-t írta szerintem az is nagyon jó.
2022. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!