Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik akkor hogyha a...

Mi történik akkor hogyha a parvo oltást megkapta a kiskutya és négy napnál előbb viszem ki, mint amit mondott az állatorvos?

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Még nem lesz elég erős az immunrendszere. Hazardírozol, és sz*ros 4 nap miatt kockáztatod, hogy egy ilyen súlyos betegséget elkap a kutyád. Ez történik.
2022. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Az életet kockáztatod. Lehet kicsi eséllyel kapja el, viszont szörnyű szenvedéssel hal bele, ha elkapja.
2022. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Mi történik? Húzhatsz egy sorszámot a felelőtlen gazdik sorába.


Szted ezeket a határidőket amiket ilyenkor várni kell még, csak úgy kitalálják a te bosszantásodra? Vagy mert unatkoznak és nincs jobb dolguk?


Komolyan nem értem... 🤦‍♀️

2022. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Pár hete volt itt kérdés olyantól akinek beteg lett a kutyája. Napokig szenvedett szegény, mire vége lett. Te meg szagolhatod a különösen büdös, véres hányást, fosást, mert büdösebb, mint máskor.
2022. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én csak megkérdeztem hogy mi történik ha előbb kiviszem a kutyámat mint négy nap mert az állatorvosunk azt mondta hogy semmi de azért kíváncsi voltam az itteni emberek véleményére is
2022. szept. 1. 18:12
 6/8 A kérdező kommentje:
De azért ezek durvák voltak
2022. szept. 1. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Őszinte választ kaptál, bocs, hogy nem finomkodtam, de még így is vissza fogtam magam.
2022. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kutya ha megkapta az oltast és kiviszed az udvarra napi pisi kakira attól még nem lesz parvos. Leginkább csak ne erintkezzen más állattal.


Udv: parvot tulelok

2023. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!