Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek 8 hetes kaukázusin...

Szerintetek 8 hetes kaukázusinak jó-e a BioMill Classic Junior?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 10:30
 1/4 anonim válasza:
0%

Basszus!!!!

Nem oly mindegy?

Csak úgy mellékesen közlöm hogy bármit adsz neki, nem lesz rosszab fizikai állapota.Ha neked szarvasgombát adnak paprikáskrumpli helyett akkor mi változik?Az h sznob vagy semmi más.

Adj neki száraztápot, és néhanéha kutyakonzervet.ENNNYI

És még a pénztárcádnak is jó lesz.

A kutya az kutya.Nem kell úgy bánni vele mintha csak a legjobb ételtől maradna meg.Már bocs de utálom az ilyen sznobokat.Ez a kutyakaja se különbözik a többitől, csak a neve miatt veszik többen.

Ha válaszhathnál egy volvo és egy audi között akkor nem biztos h az audival járnál jól.nyugottan lepontozhatsz de igazam van.

2010. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg h pl találj ki egy időpontot pl 6 óra. Minden anp akkor adj neki száraztápot. És víz mindig leygen kirakva. Am én Royal Canint javasolnék ;)
2010. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló! Egyáltalán nem mindegy, milyen tápot kap a kutya, ahogy embereknél sem mindegy mit esznek. Ez nem sznobság. Rövid távon, valóban mindegy, hogy zsíros csülköt eszel mindennap, de hosszútávon ezer bajod lesz belőle. Magas koleszterinszint, érrendszeri problémák, vitaminhiány stb.

Ugyanez a kutyákra is vonatkozik. Az olcsó tápokban alig van hús (kb. 4%, ráadásul az sem rendes hús, hanem húsipari melléktermékek), tele van színezékkel, tartósítószerrel, kukoricával. Ez minden, csak nem tápláló. Persze éhenhalni nem fog, csak évekkel megrövidíted az életét.

A Biomill szerintem nem rossz táp (felső középkategóriás). Néha főzhetsz neki húst is(csirkét, csont nélkül!), rizzsel, zöldséggel.

2010. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

Harmadik válaszoló.

Én se 50 forint/20 kg tápra gondoltam, de nem kell elkényeztetni egy kutyát.

Vegyen neki nyugottan amit akar, de nekünk is van kutyánk, teljesen egészséges, és nem adunk neki olyan kaját amitől neaggyisten még beszélni is fog majd tudni.

2010. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!