Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon beteg a kiskutyám,...

Nagyon beteg a kiskutyám, féltem, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

Nyákos széklete volt a kutyámnak, majd kisebb vérnyomokat is láttam benne.


Giardia tesztje pozitív lett, most arra kapott pasztát és probiotikumot is szed.


Viszont ma már egész nap levert és kedvetlen volt, csak fekszik, nemrég teljesen véres nyákot kakált.

Ez normális ilyenkor?


Ma kapta meg az első adagot a gyógyszerből.


Segítsetek légyszi, nagyon félek, hogy valami baj lesz. Azt hiszem éjjel nem is alszom, inkább mellette leszek.


2022. szept. 20. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem beszélsz az orvossal ezekről ? Azért van, hogy segítsen, nem csak kezelni a kutyát, legalábbis nekünk van olyan jó fej, hogy minden elmondd.
2022. szept. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Éjfélkor hogy a fenébe beszéljek vele? 😡
2022. szept. 20. 23:50
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Normális sajnos a véres-nyákos-büdös kaki, ez az egyik tünete ennek a betegségnek, és az étvágytalanság is.

A nyugodt körülményeket tudod most neki biztosítani. Ha gondolod, és az téged (és a kutyát) megnyugtatja, maradj a közelébe éjjelre. Tartsd be a doki utasításait; ha diétát írt elő, azt is, és meglátod, hamarosan jobban lesz. Ennyit tudsz most tenni érte.

2022. szept. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Ki mondta, hogy éjfélkor beszélj vele? Amikor ott voltál vele a kutyával, akkor kell beszélni vele...🤦🏻‍♀️
2022. szept. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
De ha annyira aggaszt valami, van ügyelet az állatorvosnál is, telefonon biztos el lehet érni.
2022. szept. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos ezek a tünetei, de eddig csak vérnyomokat láttam, most pedig az egész olyan volt, s szinte csak nyák, mert nem evett. 😞


Mellette vagyok, nem tudok többet tenni most, de nagyon aggódom.

2022. szept. 21. 00:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Küldök egy kis szeretetenergiát nektek! Gyógyulást a kutyusodnak!
2022. szept. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük 🤍
2022. szept. 21. 00:35
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem volt gond az éjjel, aludt.


Reggelre szerintem már jobban lett, futkározik és kicsit játszott is, de még nem az igazi. Evett is valamennyit.


Széklete este óta nem volt, aggaszt, nehogy megint véres legyen. 😔

2022. szept. 21. 13:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, rendben fog jönni, ez a betegség jó eséllyel gyógyul. Akkor is, ha még párszor véreset-nyálkásat kakál.

Azzal tudsz segíteni rajta, hogy fertőtleníted a holmiját - fekhely, etető/itatótál, játék -, hogy ne fertőződjön vissza.

2022. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!