Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek 12kg körüli kutyája...

Akinek 12kg körüli kutyája van, mekkora a kutyusnak a mellkas körmérete? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Menhelyi, nagyon félős kutyának állítunk össze ajándékcsomagot és egy 3 pontos pánikhámot is szeretnénk számára rendelni. Keverék, átlagos testalkatú. Nem tudom, hogy az S-M méretet (40-65cm) vagy az M-L méretet (50-75cm) rendeljük neki.

2022. szept. 29. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudják lemérni nektek a mehelyesek? Csak mert nekem pl van egy whippetem aki 12 kilós, és ismerek egy tacskót aki ugyanennyi. A két kutya méretei mégis ég és föld. Hiába azonos súlyúak, nem tudnák egymás cuccait hordani.

Ha ragaszkodsz hozzá, lemérhetem, de szerintem ezzel az infóval nem nagyon mentek semmire.

2022. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyon rendesek vagytok hogy a szíveteken viselitek a menhelyes kutyák sorsát!
2022. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Legpontosabb ha megkéred a menhelyeseket hogy mérjék le ők. De a két méret közül inkább az S-M lesz a jó szerintem, az M-L inkább közép-nagytestű kutyának jó.


Ha ez segít valamit, az én kutyám labrador és border collie mix, jelenleg 26 kg, és 75 cm a mellkaskerülete.

2022. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem beagle kutyáim vannak, pár kilóval többek, mint 12, viszont nekik 58-59 körüli a mellkasuk.
2022. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezd meg, hogy egyaltalan szukseg van-e ilyesmire. Lehet, hogy tokre mas dolgokat kernenek, mint amire te gondolsz. Az ajandekozasnak meg leginkabb akkor van ertelme menhely eseteben, ha az tenyleg hasznos :)

Egyebkent azert se gondolnam, hogy ez a ham letszukseglet, mert bevett gyakorlat a nyakorv es a ham hasznalata 2 porazzal, menhelyi kutyak setaltatasa eseten.

Ebbol nincs az az isten, hogy a kutya kiszabaduljon.

2022. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a szomorú, hogy a legtöbb menhelynek nincs is kapacitása sétáltatni.
2022. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat azert megoldjak :)

Nyilvan sajnos nem jut ki minden egyes kutya minden egyes nap setalni, de azert setaltatnak, ahogy tudnak, foleg onkentesek segitsegevel ugye.

2022. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek mindenkivel
2022. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!