Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még mindig nem kell önvédelmi...

Még mindig nem kell önvédelmi fegyver a sétáltatáshoz?

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 2. 16:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Nálam mindig van bicska. Nem feltétlen emiatt, bármikor kellhet (nem Budapesten élek).
2022. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Egy esetből miért kell általánosítani? (Csak zárójelben, ahol történt Csepel leglepukkantabb része, ahol sok a kisebbségi.)
2022. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj a hozzád hasonló hülyékkel, hogy azt hiszik a valóság olyan, mint a filmek, előrántod a puskát és mindenki rohan. A valóságban viszont az önvédelem az önvédelmi tanfolyammal kezdődik, mert az egyetlen eszköz ami mindíg nálad van a kezed. És akkor feltesszük, hogy nem hátulról, meglepetés szerűen támadnak, mert spoiler alert: aki le akar szúrni az nem fair küzdelemre hajt. Meg amúgy mit akarsz kezdeni egy fegyverrel, amit nem tudsz használni? De tegyük fel lehetne fegyvered, azt vágod, hogy azt karban kell tartani, megtanulni kezelni és gyakorolni vele az önvédelmi képzésen felül?! Nem helyette, azon túl. Ja, nyilván az a rész nem kéne, tanulja meg magát kezelni a fegyver...
2022. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Más meg 50 éve sétáltat kutyàt, minden következmény nélkül.

Kiragadni egyetlen negatív példát, majd általánosítani, ostobaság.

2022. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3.


Akkor felesleges otthonra, a konyhában a porraloltó palack is, hiszen nem vagyok képzett tűzoltó, és mi van, ha nem vagyok otthon, ha tűz keletkezik. Igaz?


4.


20 éve vezetek, sosem volt balesetem. Akkor ne kössem be az övet, hajtsak 100-al a városban, és legurulhat egy whiskey is?

2022. okt. 2. 17:06
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
De kell. Nekünk, békés járókelőknek, akiket a kutyák meg akarnak támadni.
2022. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

Az megvan, hogy két társaság szólalkozott össze 1:15-kor? Segítek, hajnali negyed 2-kor. Mégis mi a fenét keresel többed magaddal az utcán ilyenkor, ha nem balhézni mész? Valahogy az ilyeneket nem tudom sajnálni.


Ezt ne keverjük már azzal, amikor egyedül sétáltatod a kutyát normális időben.

2022. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem csak kutyasétáltatáshoz kell önvédelmi eszköz, hanem MINDIG MINDENHOL.

Viszont a hír amit belinkeltél az arról szól, hogy csepelen a gettóban egy marék szipus drogos cigány egymásnak esett, és megszúrkálták egymást.

Nem releváns a cikk, ettől függetlenül KELL az önvédelmi eszköz.

2022. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

Ciganyos kornyeken setaltatok nokent kutyat. Hasonloan oltozok,mint ok,de nem szinesen.

Rohadt nagy orzovedo kutyam van. Semmilyen provokaciora nem reagal gazul. Mar teszteltek paran 😂 A kutya okosabb naluk. Megkeselni meg nem akartak. Setalok siman 2-kor 3-kor is. Akkor nem nagyon latok cigokat az utcan ott.


Vegyel sokkal nagyobb jol szocializal emberhez tomegbe szoktatott ov kutyat. Az ellen nem hasznal a bicska vagy ilyesmi. A gondolatnal is gyorsabb,ha megtamadnak.

2022. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

A ciganyokrol annyit kell tudni,h altalaban sertodekenyek meg lobbanekonyak. Nem gondoljak at ,mielott cselekszenek.

Ne vitatkozz veluk kb ennyi a titka.


A 13. kerben a koruthoz kozeli reszen meg cane corso meg dan dog meretu kutyakat visznek poraz nelkul. Meg mas nagy kutyakat. A legtobbje agressziv verekedesre hajlamos. Csak akkor hajlando elfogni a tulaj,ha latja a vascsovet a kezembe.(Tudom,h kb semmit se er,de legabb a gazda agyara hat a latvanya)


A kisgyerekeket meg a kutyanak szembe rohantatjak meg engedik biciklizni. Nekem kell eleallnom meg raszolnom,h ne gyere mar nekem.

2022. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!