Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudnánk tenni,hogy ne...

Mit tudnánk tenni,hogy ne verekdjenek össze a kutyáim?

Figyelt kérdés

Van kettő kan 5 hónapos stafi kutyám már nálunk vannak 3 hónapja testvérekamúgy.Mindig a kajából összemennek,de nem vészesen.Ma azonban nagyon csúnyán összeverkedtek de most nem a kájából a szüleimmel alig tudtunk őket szét szedni.

Szerencsére nem történt nagyobb baj velük,de elég csunyan megharapták egy más fülét vérzik is nekik.Nagyon elvagyok keserdve nem tudom kihez forduljak.Velünk laknak a házba.Kérem valaki segítsen nem akarom őket külön rakni egymástól.


2022. okt. 7. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kutyák jól neveltek, de persze egymásnak rendszeresen neki mennek... Némileg paradoxon, nem?


Ha jól neveltek lennének, nem lenne ilyen gond! Nektek sok a két kutya, pláne a két szaporított bull kutya! Keressetek mind a kettőnek normális gazdát!

A helyesírással maximálisan egyet értek a fentebbi válaszolóval. Ha ennyire nem tiszteled meg az itteni embereket, hogy normálisan, érthetően írsz, mégis mit vársz? Vagy csak olyan buta vagy, hogy az írással sem boldogulsz? Akkor mit keresel itt? Miért nem tanulsz?

2022. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Aki nem tudd rendes választ írni,azon mit tiszteltjek.Egy nyomorult kérdést tettem fel,erre ti azzal jöttök adjam oda másnak meg hogy tanuljak meg írni hát basszátok.Képzeld el tanulok.

Remélem mind meghaltok f*szra vert kutyák

2022. okt. 9. 00:03
 13/14 anonim ***** válasza:
Aki nem tart ott szellemileg, hogy tudja, hogy a “tudd” ige, a “tudni” ige E/2 felszólító módja, ès mèg a pofàja is nagy, az igazàból tènyleg üljön vissza a nyelvtan fölè! Így a 12-es megnyilvànulàsod nem csak nyelvtanilag helytelen, hanem értelmezhetetlen is. Erre most mit mondjak, nem lep meg. Jellemzö a szubkultúrádra a szaporított bullok verekedtetèse ès a csökkent èrtelem, tanulatlansàg is…
2022. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2 huskym van,még fiatalok,bolondok 😁

Tápon és jutin tilos a vita,a kaja az enyém,nem az övék,én döntöm el kinek mit adok belőle,nem írhatják ezt felül,különben éhen maradnak.

Rágócsonton néha van kis vita,vagy egyéb okból,de elég kimennem és 1x rájuk szólni,azonnal abbahagyják. Inkább azon kell javítanod,hogy szót fogadjanak neked,az és akkor és úgy legyen amit te mondasz.

2022. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!