Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 éves Amstaff kutyámat, hogy...

3 éves Amstaff kutyámat, hogy tudnám hozzászoktatni a többi kutyához, ha folyamatosan csak támadni akarja őket, ha kisebbek, ha nagyobbak?

Figyelt kérdés
2008. jan. 3. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hat fokozatosan szoktasd oket hozza,de foleg ugy,hogy ha jon veletek szemben egy masik kutyus,akkor tereld el a kutyud figyelmet jutalomfalattal,vagy jatekkal,es akkor tarsitani fogja azt,hogyha nem ugatja meg a masikat akkor jutalmat kap,es ezt meg fogja szokni
2008. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik kutyám is ilyen "zizi". Én mindig azt csináltam, hogy ha ugatta rászoltam, aztán leültettem, mondtam neki ott várjon meg és oda mentem a kutyához megsimogatni, aztán felkeltette az érdeklődését, és szépen lassan közeledni kezdett, hogy megszagolja. Ha közben rávicsorgott rászoltam, leültettem, nem engettem közelebb. Aztán megint simogattam, ő megint jött és végül megszaglázták egymást. Ha közben megint vicsorgott megint leültettem. (De persze ez ne kölyök kutya legyen, mert az nagyon tud örülni egy kis siminek, és nehogy a féltékenységet hozzuk ki a kuyánkból.) Arra is kell figyelni, hogy sajnos vannak olyan kutyák, akik nem türik meg egymás jelenlétét, ha ezt tapasztalod inkább nagy ívben kerüld, nehogy balhé legyen belőle. :S
2008. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Ugyanebben a cipőben jártunk,anno!Kiskorában félős volt nagyon,ez később átfordult nagyon kemény agresszioba!A futtato,ahova mellesleg most is járunk,nagyon bejött,mert ott bull terrier,minibull,staff,pit,bandog,stb...járnak csak.Hosszú ideig csak szájkosárban vittük be,de legalább el volt engedve,és volt kerítés,ami nem hátrány:)Prázon ha ő is "kattos"méginkább az lesz!Magátol rájön pár alkalom után,hogy felesleges a műsor,jobban élvezi a játékot:)


Amúgy a Cerberosnál meg tudják oldani a problémád!!!!!

2009. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az én kutyám is kicsinek mindentől félt, most másfél éves szuka, de minden kutyát megakar enni, nem engedném össze más kutyával!
2010. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!