Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta? Végleges marmaga...

Milyen fajta? Végleges marmagassága mekkora lehet majd? (kép is van)

Figyelt kérdés
kaptam egy kis kutyust,jelenleg 4,5 hónapos(2,5 hónapja van nálunk) de nem tudjuk milyen fajta és hogy mekkora lesz.szerintetek?tipeket szeretnék kérni ha lehet.akitől hoztuk azt mondta hogy kis testű kutyuska de szerintem nagyobb lesz az anya kutya (elvileg) spicc-pincsi keverék az apát azt nem tudjuk de a szomszéd kutyus( elvileg) csak azért írtam hogy elvileg mert se az anya nem nézet ki pincsi-spicc nek az apára meg nem hasonlit.az apát csak képen látuk :(.szerintetek mekkora lehet majd és milyen fajta lehet?köszönöm a válaszokat elöre is :D kép: [link] 2.kép: [link] ez a két képem van a kis drágáról :D nagyon cuki és imádni való.
2010. szept. 27. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem tudok jó választ adni,de mindenképp meg akartam jegyezni: nagyon édes kutyus :)
2010. szept. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ ő meg a dicséretet :D
2010. szept. 28. 00:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Húha... Elég valószínű, hogy már a szülei is keverékek voltak...Nem tudom én se megmondani, de tényleg nagyon-nagyon édes... :) Gyönyörű kiskutya. :)
2010. szept. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 eszo ***** válasza:

szia!

hát a spicc az fellelhető benne, pl: fülei, meg a színe is olyan..meg talán az apa lehet vmi labradorkeverék..

én pincsit nem látok benne..

szerintem közepes méretű lesz..inkább a lábai hosszából lehet következtetni erre..mindenesetre nagyon aranyos!viszont a spiccnél biztosan nagyobb lesz!


sok örömet hozzá!

2010. szept. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pincsi és spicc szerintem biztosan van benne, a pofiján látszik. A testalkatából ítélve közepes méretűen tippelném. Szerintem olyan Beagle méret lesz felnőtt korában. Nézd meg a tappancsait és ha aránytalanul nagyok akkor még biztos, hogy sokat fog nőni.
2010. szept. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Keverék, én labradorra (a színe, talán a fejforma miatt) és skót juhászra tippelek (a füle és a farka színezete miatt).


Közepes méretű lesz majd, a színe kicsit sötétebbé válik.

2010. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hovawart talán és még valami :D Nagyon édes. Ha nagyobb lesz,jobban meg lehet állapítani, kölyöknek sok fajta majdnem ugyanúgy néz ki.
2010. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat.hát nagyon meg oszlott a vélemény :D az apa kutyust képen látam de a magaságát nem lehetett meg állapitani de félhosszú-hosszú szörű kutyus az anya kutya az elvileg spicc-pincsi mondjuk talán a spicc jóban dominált az anyában :D az apa az rejtély marad.hát a képeken nem nagyon látszik a mérete de kb térgem alatt van úgy 5-6 cm-rel én 165 cm vagyok :) remélem nem lesz nagyon nagy :) a mancsai kis korában akkora volt mint egy malamutnak XD mindenki hatalmas testű kutyusnak nézte és akita meg malamutnak XD jah amugy hosszú szörű kutyus lesz csak nyár közepe-vége fele le nyirtuk hatalmas bundáját .méegyszer köszönöm a mindekinek a válaszokat.:D
2010. szept. 28. 15:34
 9/9 A kérdező kommentje:
rákerestem a hovawart kutyusra és kiköpött úgyan az az apa kutya :O hát ezekszerint jó nagy lesz :) kb közepes-nagy szerintem :) szegény anya kutyus hogy tudta meg szülni?!:( az anya kutyus elég kicsi kb 6 kilós pincsi-spicc keverék .köszönöm a válaszokat
2010. szept. 28. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!