Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak a fiú kutyák szeretik ha...

Csak a fiú kutyák szeretik ha a hasukat dörzsölik?

Figyelt kérdés
A lány kutyák utálják?

2022. nov. 5. 04:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Az egyik haverom mondta
2022. nov. 5. 05:12
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem, ez nem igaz. Nekem lány kutyám van, és az ivartalanitás előtt is imádta, ha a hasát vakargattuk, és most, ivartalanitás után is imádja.

Ha egy kutya engedi a hasát vakargatni, az a teljes megadást jelenti, hogy teljesen megbizik benned. Semmi köze a neméhez, hogy fiú vagy lány kutya.

2022. nov. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Nemtől fuggetlenul imadjak a kutyak ha vakarjak a hasukat, de azert elofordul amelyik kevesbe szeretheti. Ismerosom mentett kutyusa pl sosem engedi. De ott nem tudni mi tortent vele.


De nekem pl a szukam jobban szereti mint a kanom. Kanom elfekszik hagyja, de o sokkal ritkabban. Szukam allandoan elterul ha hozza erunk a hasahoz :D kis ribi..

2022. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
57%
Minden állat szereti. A kutya, a cica, a mókus, az oroszlán, a teknős, a halak, a madarak stb., stb., stb.
2022. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
A haverod el van tévedve. Vagy nem ismeri a kutyákat, vagy nagyon rossz rúgóra jár az agya hogy mit szeretnek a kutyák a pocaksimogatásban. Magyarázd el neki hogy a hasukat, és nem egyebet szokás simogatni, úgyhogy a szukák is élvezik...
2022. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
A lánykutyák is szeretik.
2022. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk lány van, és imádja, kéri. Sorozatnézés közben sokszor leülünk mellé a földre, közénkdobja magát a hátára és úgy fekszik 20-30 percet, miközben simizzük, be is alszik ilyenkor. :)
2022. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lánykutyánk volt, mind szerette.
2022. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Szerintem valamelyik etológus (VSZ. Konrad Lorenz) könyvében olvasta a haverod, hogy azért szeretik ezt a fajta dögönyözést, mert a párzás közbeni ingerekre emlékezteti őket. Ez viszont ne magyarázza, amit többen is írtak, és én magam is megerősíthetem, hogy a szukák ugyanúgy szeretik.
2022. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!