Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 17.000 négyzetméteres...

Egy 17.000 négyzetméteres telken nagyjából mennyibe kerül olyan kerítést kialakítani, amely nagytestű pásztorkutya tartása esetén is teljesen szökés biztos?

Figyelt kérdés

Tehát se ki dönteni nem tudja, sem átugrani, sem kiásni magát alatta.


UI:


Azt tudom, hogy egy jól nevelt kutya akivel foglalkoznak eleget és ivartalanított, nem fog szökni.


Ettől még a kérdés adott, mivel azt szeretném ha akarna se tudjon szökni, semmiképpen.



2022. nov. 5. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Keríts körbe csak egy kisebb területet közvetlenül a ház és a melléképületek körül.
2022. nov. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:
53%
Rekesz le egy részt a kutya számára.
2022. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Drága lesz, drága. Amúgy kérdezd meg a mesterember, aki lehet bárki, hogy mennyiért csinálja/ják meg. Én minimum 10 millával számolnék, de lehet hogy 100 Milla lesz...
2022. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Tesómék telkén 800 ezer ft volt egy 500 nm -es telek lekerítése kapu nélkül. Az egyik oldalon már volt kerítés. Kb 65-70 méter kerítést csináltattak. De ez még tavaly volt, és munkadíjjal együtt. Nem drótkerítés, hanem erősebb.
2022. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

"2 millió? Nekem az irreálisan kevésnek hangzik. Én nagyságrendekkel többre gondoltam…"

Örülj neki, hogy ennyiből megoldható. 170cm-es drótfonat, 240cm-es betonoszlopok, plusz villanypásztor simán belefér ebbe a keretbe. Tanyán lakom, és ilyen kerítésem van. A villanypásztor vezetéke két soron, 25 és 50 cm magasan van elvezetve. A kutyák 1 méternél közelebb nem mennek a kerítéshez.

Persze, senki nem akadályoz meg benne, hogy nagyságrendekkel többet költs rá.

2022. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!