Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Porcvédő tabletta választása?...

Porcvédő tabletta választása? Melyiket?

Figyelt kérdés

Mindenképpen tabletta állagú készítményt keresek, porok, szirupok nem váltak be.


Amiket kinéztem:

-C-11 Komplex

-Arthrodyl

-Flexivet Go


Valamelyikben van zöldkagyló, valamelyikben nincs. Mennyire fontos a zöldkagyló kivonat?


2022. nov. 7. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan látod, hogy nem váltak be az eddigiek? Nem kötekedés, engem is érdekel ez a téma (jövőbeli kutyagazdaként).
2022. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A porral nagyon nehéz volt bánni, szétprüszkölte és az orrára ragadt, ahogy eszi. A szirup egy idő után rémálom volt, nagyon ragadt tőle a tányér és az üveg szája is, a kutya sem nagyon akartam megenni a végén. Macerás. A szirupot egy hónapig kapta, semmi változást nem tapasztaltam nála, de tablettával még megpróbálkoznék. Igazából nem várok csodát tőlük, de mivel enyhe patella ficamos, így a doki javasolt kúraszerűen porcvédőt neki, szóval valamit kéne néznem.
2022. nov. 7. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a synoquin és a luposan por meg a pellet bevált, utóbbinak van tablettája is, az összetételük kb ugyanaz, de drágáb picit és nekem pont így eszik meg jobban a kutyáim.

Én amúgy vizet rakok a kajára és így nem ragad a tál aljára semmi (nem hagyom állni, így ugyanolyan "roppanós" marad a táp álaga).

2022. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha patellás, akkor ne kúraszerűen kapja, hanem állandóan.

Az meg, hogy kinek mi válik be... Mások esküsznek a C11re, nekünk sokat nem ért. Mi Aniflexi +-t adunk, de ez por állagú

2022. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aniflexi a tuti, ez tenyleg valami csoda!

Talan van belole tabletta is, de en is porban adtam, csak siman raszortam a tapra es egy icipici vizzel osszekevertem az egeszet, igy megette minden gond nelkul.

2022. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
GF 600 - nekünk.
2022. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!