Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tatán a vadlúd sokadalom...

Tatán a vadlúd sokadalom mennyire "kutyabarát"?

Figyelt kérdés
Olyan szempontból, hogy lehet-e vele sétálni az öreg-tó partján, nem zavarja-e a kutyaugatás a ludakat, nem fognak-e kinézni stb.
2022. nov. 8. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2022. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még táblát is raktak ki hogy nem lehet oda vinni.

Nekünk egyszer azért is szóltak, hogy sétáltunk a leengedett tó mederben (aminek a közepén ott voltak a ludak) hogy túl közel vagyunk, húzzunk el onnan.

2022. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat.
2022. nov. 8. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A parton, a kiépített járdákon, ösvényeken simán lehet sétálni és a tataiak jelenleg is ott sétáltatják a kutyáikat.


Igazából ameddig az emberek elmehetnek, addig a kutyák is...

Szerintem így is élvezhető, az Öreg tó meg ludak nélkül is egy teljesen jó laza kirándulás.


Off, de az én kutyáim nem szoktak séta közben ugatni és eddig még nem is láttam olyan kutyust, aki non-stop ugatott volna. :)

2022. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ő is csak más kutyákra ugat, ha épp nem szimpatikusak egymasnak.


Viszont nemrég a rakospatak partján setaltunk és ott felhuztak egy lakopark komplexumot és az egyik előtt van egy kis tavacska is. Na az összes kacsa ott héderelt és a kutyam meg kb bemaszott volna közéjük.

2022. nov. 9. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy a vadludak mennyire vannak szocializálva a kutyákhoz, feltehetőleg valóban semennyire, de az Öreg-tó környéke a tapasztalatom szerint kifejezetten kutyabarát, a sétányon és az onnan folytatódó erdei úton kutyával is körbe lehet sétálni a tavat, nincs kint semmilyen tiltó tábla, még a várnál is lehet sétálni, természetesen pórázon, illetve a legtöbb étterem is kutyabarát a tó körül. Ugyan most nem annyira aktuális, de az Öreg-tónál van kifejezetten kutyás strand is: [link] szóval egyáltalán nem egy kutyaellenes környék :)


Nekünk nagyon jó tapasztalatunk volt, pedig 2 nagytestű kutyával voltunk, senki nem nézett ki minket, sőt, az étterembe kérdés nélkül hoztak vizet a kutyának, a várnál pedig le akarták fotózni őket :D persze pórázon voltak és szocializáltak, nyugisak, nem csaholták végig a sétát és nem rángattak oda minden emberhez, de ez úgyis alap. Pár alkalommal voltunk, kevésbé szép időben is elég sok kutyás volt, szóval nagyon haverkodós kutyával inkább ezért kihívás, nem azért, mert kinézik őket.

2022. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vadludak idejére tettek ki nagy barna táblát, amin mindenféle tiltó illusztrációk voltak. Ez kb 6-7 éve volt, szerepelt rajta a tűzijátékozástól kezdve a kutyákig minden.
2022. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!