Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám zsírkövet evett....

A kutyám zsírkövet evett. Lehet baja tőle?

Figyelt kérdés
A zsírkövet a lefolyóból szedték ki szippantás közben, szüleim ügyesen csak félredobták, a kutya megtalálta és bezabálta. Ez kb 1-2 napja történt, azóta semmi baja, de félek, hogy okozhat gondot. Ti mit tudtok erről? Ha bármit látok rajta természetesen viszem dokihoz. Én csak tegnap este tudtam meg, hogy megette azt a sz@rt.
2022. nov. 13. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha két napja történt, és azóta nincs semmi baja, akkor már nem is lesz. A kutyáknak gyorsabb az emésztésük, mint az embereknek, és ha lett volna valami baj, akkor az már rég jelentkezett volna, pár óra múlva az evés után.
2022. nov. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megnyugtató. Remélem akkor tényleg nem lesz semmi gond, ha eddig nem volt.
2022. nov. 13. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha a lefolyóból szedték ki, akkor elenyészően kisméretű volt, valszeg csak áthaladt a kutyán belül, és kész.
2022. nov. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit nevezel zsirkönek? Hogyan került a lefolyoba?
2022. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. Nálatok ilyen van a lefolyóban? [link]
2022. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kialakult benne. Dugulást okozott. Nem kicsi volt, hanem elég nagy, legalábbis ha hihetek anyámnak.


Nem rég költöztünk ide, el volt hanyagolva a lefolyó. Nem tudom pontosan akkor mi a neve, de ilyen összeállt fehér köves cucc volt, anyuék használták rá ezt a szót, hogy zsírkő, de lehet akkor ők is rosszul tudják és nem biztos hogy pontosan ez a neve. A kutya azóta is jól van amúgy, eszik, iszik minden oké.

2022. nov. 13. 17:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2022. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!