Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak akkor indul be a mamakuty...

Csak akkor indul be a mamakutya teje, ha megette a méhlepényt?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem fog szülni a kutyám, ivartalanítva van :) Csak érdekel, mert van a NGC-n egy műsor amibe ezt mondták, de már annyi hülyeséget mondtak ott is meg az Animal planeten is, hogy jobb utánajárni.
2010. szept. 29. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
tuti hogy nem mert amint megszül a mamakutya pár percre rá már szopik is a pici..sztem akkor kezd el termelődni a tej,amikor elkezdenek benne fejlődni a kiskutyák =)
2010. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

(első vagyok)

még annyit hogy az embermamák sem eszik meg a méhlepényüket,mégis van tejük:)

2010. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez hülyeség!:)

Az anya kutya teje már a szülés előtti egy-két hétben megindul!):

2010. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
:( helyett :)!
2010. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek:) akkor ismét okosságokat mondtak (vagy csak a fordítás rossz).
2010. szept. 29. 16:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor a szukám vemhes volt, szülés elött már volt teje.
2010. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az enyémnek néha simán tüzeléskor is van teje, és megduzzadnak az emlői, és nem azért mert vemhes, szóval nem, már előtte.
2010. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te előző! Ha a kutyádnak tüzelésnél is van teje, akkor álvemhes, ami egyenes út az emlő rákhoz. Ivartalanítani kéne, még mielőtt már késő lesz. Egyébként szerintem sem kell megennie a méhlepényt, pl. szerintem egy császáros kutyának erre nincs is lehetősége, mégis tud szoptatni.
2010. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

20.06 -nak. Ha tüzeléskor tejre jön a kutyád akkor álvemhes. Figyelni kell ilyenkor, és érdemes állatorvoshoz vinni, mert a tejtől belázasodik. El is pusztulhat. És igen az emlőrák nagyon gyorsan kialakul.

Ha nem tenyész állat akkor tényleg jobb lenne neki az ivartalanítás.

2010. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tényleg az lenne? Mi is azt hittük először de a doki azt mondta figyeljük normális-e, ezen kívül. És nem kuckózott, vagy gyűjtötte be a plüssjátékokat, nem is nyöszörgött, ugyanúgy játszott, evett, ivott, mint azelött. de amúgyis már el akartuk vinni, mert a szomszéd kutyákkal nem lehet bírni, ha a miénk tüzel.
2010. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!