Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 éves golden retriever...

4 éves golden retriever kutyám sokat fekszik és nem érdekli nagyon senki és semmi. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
A nagymamámnál van és csak hétvégente tudok ide jönni. A nagyim tisztaság mániás szóval nem engedi be a házba.

2022. nov. 17. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Hat ez nekem betegseg gyanus. Orvoshoz kene vinni.
2022. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Nagyid mennyit foglalkozik vele? Más kutyával tud játszani? Vagy teljesen egyedül és egyedüli aki tényleg ránéz és foglalkozik vele, az kéthetente te vagy?
2022. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

A kutya tarsallat.

Ilyen hidegben fazik kinnt. Nagyid idiota. Vedd eltole a kutyat,ha nem akarod,h meghaljon rovidssen!!

2022. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Próbálok minden hétvégén jönni hozzá (de most fogok felvételit írni szóval sokat kellett tanulnom) és ha én nem az unokatesóm általában jön.
2022. nov. 17. 21:35
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
EZ a szegény kutya boldogtalan! Goldi volt nekem is, egy időben a szomszéd és a kerítés miatt kénytelen voltam hátra zárni, de akkor állandóan ugatott. Amikor nagy hidegben bent aludhatott, nagyon boldog volt, mindig mellettem akart lenni. Ők ilyenek. Ráadásul van legalább egy bélelt háza, előtte függönnyel? Bélelt, vagy szalmával, vagy rongyokkal kibélelve? Fázik és beteg lesz, az lesz a vége!
2022. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Nyilvan a szandekot se ertem, minek a nagyinak kutya, gondolom orul, ha magaval tud foglalkozni.

Ehhez aztan tenyleg kellett egy allat, hogy a gyerekek menjenek hetente es nezzenek ra..:(

De ez most csak egy mellekes dolog, nyilvanvaloan a kutya beteg, ha felmerult ez a kerdes, hogy furcsan viselkedik. Hetvegen ugyelet van, az is ki tudja hol, tehat meg holnap el kene vinni orvoshoz, foleg, azert, mert ha rosszabbodik az allapota, az szivas.

Szolj a szuleidnek kerdezo.

2022. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni a nagyimmal de ő csak azt hajtogatja hogy ennek a kutyának semmi baja és hogy ő aztán biztos nem engedi be a házba. Hozzánk nem tudom vinni mert nincs kertünk, ott még rosszabb lenne neki szerintem. Viszont nem tudom hogy kinek tudnám adni mivel általában kölyökként szoktak kutyát venni az emberek.
2022. nov. 17. 22:31
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy tévedsz,lehetne bent is megfelelő körülmények között tartani. ÉS menhelyeken mindenféle korú kutyát adnak, nemcsak kölyköket. Jobb lenne, ha minél előbb elhoznátok a nagyitól és valamelyik menhelyre beadnátok, az lenne neki is a legjobb. Ez így csak sanyargatás. A legjobb lenne, ha fajtamentőkhöz adnátok.
2022. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Fogadni mernék, hogy 1. oltva nincs, 2. chipje sincs, 3. nem törődtök vele. Hát gratulálok, nektek egyáltalán nem való kutya.
2022. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Biztos hogy jobb lenne neki bent ahol 1. Meleg van 2. Van társaság 3. Tudsz vele foglalkozni.

Nem hiszem hogy hiányzik neki az udvar, úgysem futkározik csak depisen fekszik.

2022. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!