Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj az, ha a kutyát nem...

Baj az, ha a kutyát nem viszem el a szakadó esőben sétálni?

Figyelt kérdés
Minden nap meg kéne elvileg sétáltatni

2022. nov. 22. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
BAj.
2022. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%

Van kertje? Ha van, akkor nem a világ vége, ha egyszer-egyszer muszájból kimarad a séta.


Ha nincs, akkor technikailag baj, de az én kutyám például annyira utálja az esőt, hogy vonszolni kell, pisil és már rohanna föl, úgyhogy ilyen esetben érthető.

Ha a te kutyád szereti az esőt, akkor sajnos menni kell.

2022. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha lakásban tartott kutya, akkor igen, baj. Nálunk valóságos katasztrófa esőben a séta. Két közepes testű kutyám van, szakadó esőben a legjobb esetben egy gyors pisi a háztól néhány méterre, aztán köszönték szépen. Rosszabbik esetben a bejárati ajtó után egy méterrel a fedett részig megy, aztán csókolom, ő nem megy xarrá ázni. Na ilyenkor külön kell vinnem őket. Egyik kezemben póráz, a másikban esernyő, amit a kutya fölé tartok, miközben én ázok xarrá... de így tudunk egy kört tenni.
2022. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Udvari kutya
2022. nov. 22. 21:09
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is igy van ez 3-as. Benti kutyam van, aki amugy imad setalni, de ha esik az eso, kesz tortura ot ravenni mar csak a pisilesre is 🤣

Persze azert eroltetem a setat, de 2 perc utan menekul be.

De amugy nekem nincs annyira ellenemre az eso. Ha hajlando lenne setalni, vinnem a szokasos idore is. Beszereztem mar regebben egy szuper vizallo, meleg kabatot es vizallo cipot, igy en legyozhetetlen vagyok :D

Dehat a kutyan hiaba van ruha, az sem segit.

2022. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
#4 Most engem a sok "minden kutyát ölebként tartok, napi 3 órát sétáltatom, igaz, a fajtáról tudomásom sincs" tartó le fog szólni, de amikor 12 kutya rohangált vetésforgóban az udvaron, semelyikkel nem mentünk sétálni, nem lehetett volna bírni, lefárasztották egymást, szétásták a kertnek azt a részét, amit szabad volt nekik, terelőtréning meg kiállítás volt nekik a kiruccanás.
2022. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem
2022. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

Esokabatot vegyel a kutyara vagy csinalj emberi esokabatbol.

Ilyenkor meg pulcsi vagy dzseki is kell ala.


Magadnak esernyo vagy esokabat.

2022. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha kertben elvégzi a dolgát, akkor semmi gond, ha kimarad egy-egy séta. Ha panelban laktok, akkor viszont napi 3x muszáj levinni, legalább annyi időre, hogy pisilni és kakilni tudjon.
2022. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!