Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapanzió tapasztalatok??

Kutyapanzió tapasztalatok??

Figyelt kérdés

Egerben és környékén, vagy miskolcon és környékén keresnék kutyapanziót. Nyilván rákerestem a netem mielőtt itt megkérdeztem. De sajnos eger közelében egyet sem találtam!!

Valaki esetleg ismer valami helyet??

Illetve mik a tapasztalatok?? Nem okoz lelki traumát a kutyusnak??


2022. dec. 12. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
nem
2022. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2%
Uristen😂😂
2022. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
A panziótól és a kutyádtól is függ. Hallottam fura sztorikat egyes helyekről. Viszont az én kutyám nem mindenkivel barátkozik, így nem nagyon merném lutrira beadni ilyen helyre, elég egy olyan kutya, amelyik tankként játszik, és megvan a baj. Egy helyet ismerek, aminek a tulajdonosa ugyanonnan fogadott örökbe kutyát, ahonnan én, és elég jónak tűnik, de az nem arrafelé van, ahol te keresel.
2022. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kutyáim nyaranta kétszer is mennek 4 napra panzióba, ide napközibe is járt a fiatal kutyám,plusz a magántrénerünk is csinált napközit oda is járt,meg panzióban is volt nála. Én erre a két emberre bízom rá a kutyáimat,senki másra nem.


Nem okoz nekik traumát,pedig az egyik 11,5 éves de nincs semmi extra mikor haza hozzuk őket. Nyilván mikor ott hagyjuk van egy kis nyikorgás,sírás részükről. De aztán elvannak.


az öreg az antiszoci szóval full semleges a többivel, a fiatal meg bandázik végig.



Környeketeken nem tudok sajnos.

2022. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!