Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 8-10 éves kutya lehet még...

Egy 8-10 éves kutya lehet még játékos?

Figyelt kérdés
Akinek ennyi idős kis/közepes testű kutyája van, mit tapasztal? Igényli még a játékot a gazdával vagy akár más kutyákkal?
2022. dec. 14. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez nagyon változó. Csak az egyik kutyám 8 éves, de ő sosem volt az a játékos típus (kiverték belőle az ilyesféle dolgokat), azonban nagyon jó állapotban van, simán tudna, mint ahogy fellelkesülve szinte lefutná a maratont hosszú pórázon.


Na de, a környéken a másik kuty, közepes-nagy testű. Fiatalabb kutyám nagyot játszott ezzel kutyussal, akiről kiderült, hogy 9-10 év körüli, öreg harcos. Arra tippeltem, hogy max 4-5 éves, de inkább 3. Nagyon elemében volt. Míg egy másik kutya, szintén öreg, a gazdája mellett megy békésen, nyugodtan. Szerintem ő az, aki akkor sem tudna már játszani, ha akarna, nem úgy néz ki, mint aki bírná.

2022. dec. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
A mi 12 éves labrador kutyusunk még mindig nagyon szeret labdázni. Persze már kevésbé fürge, de a játékot igényli. Ő mindig nagyon játékos volt.
2022. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi, most látom, hogy kis-és közepes testű kutyákra szólt a kérdés.
2022. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
100%
Persze, a mi kutyánk az utolsó évében (11) is ugyanúgy játszott, mint kölyökkorában.
2022. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
9 éves a kutyám. Pont olyan, mint fiatalkorában. Meg nem mondanám, hogy már ennyi idős. Nagyon fürge, aktív. A másik kutyánkkal szokott játszani, az idegen kutyákkal szemben azért tartózkodóbb.
2022. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2022. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 13 eves elmult a torpe uszkarom. Mai napig imad focizni, labdazni, ilyen-olyan rongyokat meg jatekokat tepni, rangatni. Setalni is imad tobb kilometereket.
2022. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
15 lesz 2 hónapon belül a kutyusom, imád ásni és kergetőzőset játszani másik kutyákkal.
2022. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Nekem 11 éves a mostani családi kutya, kis termetű keverék, de ugyanolyan energikus mint kölyökkorában. Szaladgál, futkározik, sokat sétál, boldog, ás, rágcsál mindent apám örömére, stb.

Kiskoromban volt egy nagy németjuhász kutyánk, utolsó évében (14 évesen) is ugyanúgy hozta a labdát, lökte eléd, szaladt utána pedig már nem nagyon látott. Más kutyákkal, állatokkal soha nem jött ki jól, de az embereket imádta, főleg a gyerekeket.

2022. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem idén halt meg sajnos a németjuhászom 9 évesen. Ugyanolyan dili, játékos volt, mint kiskorában.
2022. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!