Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyádra is vár egy ajándék...

A kutyádra is vár egy ajándék a karácsonyfa alatt?

Figyelt kérdés
Nekem teljesen természetes, hogy neki is veszünk meglepetést, hiszen családtag ő is.

2022. dec. 18. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Általában jutalomfalatokat kapnak, mert játékaik vannak, de alig használják azokat is, szóval maradunk az ételnél. Viszont jutalomfalatokat mindig szoktak kapni, ahogy idén is.
2022. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 qkker1 ***** válasza:
98%
Kaptak amíg éltek, most albérletben nem lehet kutyám.
2022. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, valami jutalomfalat vagy finomság általában
2022. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Az ünnepi fogásokból kap ő is.
2022. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Ez már majomkodás.
2022. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen, hárman vannak, 3 játékot kapnak + nyúlhúsos konzerv lesz az ünnepi vacsora számukra :D
2022. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk mindig alap, hogy az állatok is kapnak ajándékot.
2022. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk nem kapnak semmit,mivel december elején van az egyik kutyám szülinapja, akkor a barfshopos meatlove-ot kapta (amúgy tápos) amit feldobtam csont és mancsalakú répával (össze turmixoltam,bele a szilikon formába és szépen megfagy olyan alakúba amibe rakom) Kisebb torta szerűséget csináltam ezekből. Kapott nyúlas jutit,meg egy plüss nyulat. Másik kutyusom is ehetett egy karika meatlove-ot.


Hát ennyi. Szülinapra kapnak plusz dolgokat,de karácsonyra nem.

2022. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem. De nálunk amúgy is csak a gyerek kap, egymásnak se szoktunk venni.
2022. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kap a kutya is, és a papagájaim is. A kutyámnak nem tudom, mikor van a születésnapja, mivel utcáról mentették, egyébként decemberben fogadtam örökbe. Ilyenkor valami extrább jutifalat jár, amit amúgy nem biztos, hogy megveszek, kap játékot is, amivel együtt szoktunk játszani. A papagájok is kapnak csemegét a normál eledelükön felül. Amúgy is több ünnep erre a hónapra esik, az én névnapom is, év vége, ilyenkor van egy nagyobb szabadság, ezek miatt szeretem a decembert, akkor már kiélvezem. Egyébként meg a kutyám ebben a hónapban kapja az éves oltást, és amúgy is stresszel az állatorvosnál, szóval megérdemel egy kis extra kényeztetést kompenzálásként.
2022. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!