Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékokat játsszak vele?

Milyen játékokat játsszak vele?

Figyelt kérdés
Van csomózott köteles játéka, imádja, sípolós labdája,stb. Az a gond, hogy eddig úgy játszottam vele, hogy amikor eldobtam a játékát, akkor ő ugye érteszaladt, aztán incselkedve hozta felém, de nem akarta odaadni, elspurizott mellettem, én meg kergettem, és mindketten élveztük XD de most olvastam, hogy pont ezt nem szabad, mert akkor azt hiszi, hogy ez a játék része és mindig fogja csinálni. Most akkor hogy játsszak vele? Ne rohanjak utána, hanem várjam meg, amíg magától eldobja, és akkor dobjam neki újra?
2010. okt. 1. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem baj az ha fogócskáztok, ha te szabod meg, hogy meddig tart a játék, és ha végén rászólsz , akkor oda kell adnia a játékot.
2010. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak hiába szólok rá, nem adja oda :D
2010. okt. 1. 21:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy kell elszedni tőle
2010. okt. 1. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ez már baj. Olvasd el Fennel: Kutyapszichológia című könyvét.


A lényeg, oda kell adnia a játékot, amikor kéred. Ha nem akarja oda adni, talán próbáld azt, akkor nem foglalkozol vele, és ott hagyod, sarkon fordulsz.

Ám ha oda adja, akkor nagy dícséret.

2010. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ilyen volt:)..egy ideig tök tetszett a szitu nekem is h fogocskázunk aztán néha már ideges lettem..én azt csináltam h nem mentem utánna hanem mondtam neki h hozd ide kérem és nem moccantam ha nem hozta oda akkor ott hagytam..párszor eljátszottuk és lám ma már csak annyiit mondok kérem már köpi is ki..amugy ha egyszer kétszer sikerült elérni h oda hozzá nagyon dicsérd megg..az én kutyám nagyra értékelte..modjuk nagy az egoja az életemnek:)
2010. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam már (nem végig) Jan Fennel könyvét, de tudod, ő még kölyök. 2 hete van nálam, ilyen kiskorban még nem hisznek semmit a kutyák, h ők a főnökök, meg ilyenek. És Jan Fennel módszerét elvileg 5-6 hónapos kortól lehet alkalmazni.
2010. okt. 2. 09:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ezt a fizikai erőmnél fogva tanítottam meg. Azt mondtam eresz és szétfeszítettem a száját. Mikor a játék kiesett, adtam egy falatot. De ha érdekli a falat (jobban mint a játék) akkor annyi, hogy kimondod, hogy ereszd, és mutatod a falatot. Ugye egyszerre nem tudja fogni a játékot, és elvenni a falatot, ezért ki fogja köpni. Aztán egy idő után, mikor a parancsot már ismeri, az következik, hogy ha kéred és odaadja folytatódik a játék, ha pedig nem adja, elveszed és elteszed.
2010. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
seggberakósat :)
2010. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
vagy seggbekukizz vele :D
2010. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló nem tud normálisat írni ilyen hülye és kész vagy talán fogyatékos
2010. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!