Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Többi kutyának szúrhatja a...

Többi kutyának szúrhatja a szemét, hogy 3 kutyával sétálok?

Figyelt kérdés
Elég gyakran előfordul, hogy másik kutya beleköt az enyémekbe. Annyi szerencséjük van, hogy az ex-reaktív kutyám sem harap, csak fejel, de nem értem miért csinálják ezt. Jellemzően yorki/bichon és hasonlók az elkövetők. Enyémek is kistestűek, tehát még méretazonosak is, de nem vágom mi készteti őket arra, hogy morogva nekünk rontsanak, miközben enyémek pórázon nyugiban sétálnak, maximum ránéznek a másik kutyára. Szimplán a látvány, hogy ez egy falka zavarhatja őket?
2022. dec. 27. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
Az exed milyen kutyája?
2022. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Egyáltalán miért van nálad a volt párod kutyája?
2022. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
Biztos az szúrja a szemüket, hogy az exed kutyáját sétáltatod.
2022. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármire így reagálnak ezek a kutyák. Egy 30-40 kilós kutyának is neki mennének, mert nincsenek szocializalva. Igen, az is rasegithet a reakciojukra, hogy többen vagytok.


Nekem is volt 3 kutyám, 2 közepes, egy nagytestű, összesen 60-70 kilós között voltak. Simán szaladt így is hozzánk kistestű, szerencsére az enyémek barátságosak, de én sem szeretem.

2022. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Vigyel ecetet es locsold le oket. Ne zaklassak a te normalis kutyaidat.


Nalunk a 13 kerben a koruthoz kozeli reszen vascsovel kell jarjak,mert 40-60 kg-os kutyak vannak szabadon (feher amerikai bulldog,fekete cane corso,zsemleszinu vizsla es kezdemenyeznek verekedest) es egymasnak ugrananak a kutyammal. Ahhoz,h megmaradjon a presztizsem a kutyam szemeben,nekem kell elinteznem a masik kutyat.

2022. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Az 5öst meg tudom erősíteni én is azon a környéken élek és kb minden eb póráz nélkül szaladgál. Kutyával vagy anélkül, a sötétben a két fekete cane corso a sétányon külön "élmény". Mondjuk eddig még mindig békések voltak, de én rendszeresen találkozok velük úgy hogy a macska a kezemben van hordozóban és általában eléggé parázok. Ráadásul két óvoda egy játszótér meg egy ilyen sport pálya van 500 méteres körzeten belül, rengeteg a kisgyerekes de valahogy senkit se zavar. Pedig egy óvodás gyereket egy foxi is meg tud tépni.
2022. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem te vagy a kiválasztott, ezek mindenkire ráengedik a kutyáikat, mert lusták érdemben foglalkozni velük, a másik gazda meg általában megoldja helyettük is a szituációt.
2022. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kutyának sem szúrja a szemét több kutya vagy egy. Csupán neveletlenek.


Minket is mindig ugatnak egy 6 és 23 kgos kutyám van.


Mi csendben elmegyünk mellettük laza pórázon ők tépik a pórázt.


De még rájuk sem szólnak az a borzasztó.

2022. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!