Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuleim kutyajara vigyazok es...

Szuleim kutyajara vigyazok es ahhoz lett szoktatva hogy az agyban alszik este/ De en meg nem tudok igy aludni. Szerintetek baja lenne ha kizarnam nappaliba estere?

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Baja nem lesz, de lehet, hogy nyüszíteni fog.
2022. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Nem a te dolgod megnevelni, de azért még mindig egy kutyáról beszélünk. Exem tacskója se perc alatt megtanulta, hogy én nem fogom felvenni, és a negyedik látogatásom után már meg sem próbált rám ugrálni, mert megtanulta, hogy gyengéden, de lesz lökve, majd akkor simogatom, amikor én úgy döntök - saját kutyáimat is erre neveltem. Utána már csak diszkréten örült nekem, nem rohangálva-bepisilve, és nekem ez így volt jó. Nyugodtan zárd ki, szerintem amúgy sem higiénikus ágyban kutyát tartani. Gyerekkoromban órákat feküdtem a kutyaházban, imádom őket, de kutyázás nélkül még farmerban sem ülök az ágyamra, ahol aludni meg szexelni szoktam, nemhogy a kutya oda jöhessen.
2022. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Lehet nyűszíteni fog egész éjjel.
2022. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha lehet, teritsd le a foldre a takarot, ami az agyon szokott lenni, amikor ott alszik (marmint ha tudsz masik takarot talalni magadnak), vagy tedd le az egyik parnat. Igy a kutya erezni fogja a megszokott szagot (a sajatjat es/vagy a szuleidet), es kicsit konnyebben fogja viselni a kizarast.
2022. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy fog egész éjjel nyüszíteni. Ha nincs komoly szeparációs szorongása, akkor elég hamar rá fog jönni, hogy nem megy vele semmire, nem hülye állat.
2022. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Miért nem engeded be a szobádba, de nem az ágyadra?
2022. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem neked kell megnevelni, hagy aludhon csak ott.
2022. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
#7: Elmeletileg jo kozeput lenne, de ilyenkor ejjel alattomban fel szoktak maszni az agyra, ugyhogy szegeny kerdezo egesz ejjel almatlanul azzal veszodhetne, hogy a kutyat taszigalja le az agyrol.
2022. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer kell leparancsolni, utána már csak megérti, ha azért meg van nevelve.
2022. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
#10: Ha nagyon megszokta, hogy az agyon alszik, es a kerdezot a csaladi hierarchiaban hatrabb sorolja, mint a szuleit, akkor bizony be fog probalkozni, mert nem is fogja megerteni, hogy miert van az, hogy most egyszerre tilos, ami addig szabad volt. Az o logikajaval nezve ez az o helye, es most valaki mas akar ott aludni, aki addig nem aludt ott. Ezert javasoltam, hogy tegyen valamilyen megszokott targyat a foldre, igy a kutya tovabbra is ugy erezheti, hogy a megszokott helyen van.
2022. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!