Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldjam meg ezt a 2,5...

Hogyan oldjam meg ezt a 2,5 napot?

Figyelt kérdés
Elutazunk holnap 10-kor és majd pénteken jövünk haza. Sajnos a kutyaszitter most mondta le, hogy beteg és nem jön.15 hetes kiskutyáról van szó. Van egy nagy szaba kenel neki. Csütörtök, pénteken át tud menni a szomszéd majd kicsit megetetni, játszani. Szóval igazából kb 1 napot lesz egyedül. Mennyi kaját adjak neki? Adjak több reggelit holnap? Úgyis megeszi ha ott hagyom előtte. Vagy nem baj ha 1-2 kaja kimarad?

2023. jan. 3. 20:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
8: Szóval neked csak a kutyád van, nincs életed? Csak annak élsz? A kutyád az életed középpontja es körülötte forog minden? Szerinted ez normális? Vagy akár elvárható más, egyébként normális emberektől?
2023. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%
Komolyan az oltásba kell belekötni. 😂😂 Jarj el terembe edzeni, ha ilyen sokat szorongsz, de ne legyél pszichopata hogy másokon vezesd le 😂😂
2023. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
sracok ne trollkodjatok mar szet a kerdest :D nyilvan nem lesz problema az ebbel
2023. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%

Kibírni kifogja, hagyj neki játékot, vizet, és kaját, de a szomszéd tegye ki neki a kimért kaját, ne egyszerre kapja meg.

Kiskutyák már kibírtak 4-5 napokat is csatornákba esve, dobozban, stb, nem lesz baja.

Nekem is van kutyám, de néha az élet megbonyolítja a dolgokat, meg kell oldani ahogy lehet.

2023. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Végigalussza az időt, közben mindent összepiszkit a ketrecben, majd mikor hazaértek akkor nagyon fog örülni. Ez fog történni. Néhányan meg úgy csinálnak mintha egy csecsemőt hagyna ott a kérdező nem is értem. Arról nem is beszélve hogy rengeteg féle oltási protokoll van, a dokik sok féle képpen oltanak, nem csak a kamara ajánlása szerint. A kutya szempontjából aztán edes mindegy melyiket követik. Ebbe kár belekötni.
2023. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
44%
Mi ez a sok kutyabụzi
2023. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
36%

Hát én biztos nem hagynám ott a saját piszkában 3 napig. Amennyit egy ilyen kicsi kutya szarik, péntekre már úszni fog a pisiben, kakiban. Undorító.


Én mondtam le a kutyám miatt 3 nap síelést a két ünnep között, nem tragédia, majd elutazunk januárban, mikor meg tudom neki oldani a felügyeletet. A kutyatartás lemondásokkal is jár, én ezt vállaltam is, te úgy tűnik nem.

2023. jan. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
En nem tudom lemondani, szuper, hogy te le tudtad.
2023. jan. 4. 08:27
 19/19 anonim ***** válasza:
76%
15 hetes kutyát nem hagyunk egyedül egy kennelben. Akkor inkább vidd át a szomszádba.
2023. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!