Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Real nature wilderness kutyatáp?

Real nature wilderness kutyatáp?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérdeztem már barfról, de nem biztos hogy tudom kivitelezni, valamint középkategóriás táp után is érdeklődtem.

Erről a táprol valaki tud véleményt mondani?

Orijen-t nem tudom kifizetni, de ez még szóba jöhetne. A lehető legjobbat szeretném adni kiskedvenceimnek❤️



2023. jan. 20. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk bevált, a Dark Fjord-ot vesszük, ha nincs akkor a bárányosat.


Menhelyi kutyánk van, 25 kg-os pitador jellegű, ivartalan nőstény, előtte utcán élt, szóval az emésztése eléggé taccsra volt vágva. Próbáltunk 2 féle tápot, Brit Care-t és Fit Active-ot, de nem voltak jók, úgyhogy erre váltottunk, ez bevált, most már több mint egy éve adjuk. Közben csirkeallergiája is lett a kutyának, szóval tök jó, mert legalább tápot nem kellett váltani.


Kutya szereti (na mondjuk ő a nyers káposztán kívül mindent szeret), rendben van az emésztése, szép a kutya szőre és formája (mondjuk elég sokat is mozog, szép izmos, nyúlánk, még úgy is, hogy most a téli formájában kicsit kezd "derekasodni"), sokan megdicsérik, hogy milyen jó formájú kutya. :)

2023. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem vált be.

Nekünk Acana Classic Red és Acana Wild Coast vált be.

2023. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

#2 vagyok

Egy 36 kilós kék kan amstaffom van.

Színizom a kutya, heti 3*1 órát futunk.

2023. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2

Pont ezekkel etetek én is, így felváltva :D Csak én egy uszkárt. Olyan izmos, hogy az állatorvos is folyton el van képedve. A vele egy méretű uszkárok olyan 7-8 kilósak szoktak lenni. Ő 10.5, és nincs rajta semmi zsír, csak izom.

2023. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Lehet a zabtól:D
2023. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kovibriii94 ***** válasza:

Szia!

Sajnos nekünk nem vált be. Elsőnek a lóhúsosat próbáltuk, attól ment a hasa és nagyon sok is volt a kaki. Aztán a kacsásat próbáltuk, attól kijött a szárnyas allergiája, véreset pisilt, kiütéses volt, plusz mancs rágás… Sokan mondják, hogy nagy a fehérje tartalma, ami nem minden esetben jó, illetve sokat kell belőle adni, ebből szerintem nem is gazdaságos.

Nekünk nyilván az allergia miatt is az Eukanuba vált be. Húsz kilós kutyusnak napi 260g az Eukanuba napi adag. És jól van tőle, jól is néz ki.

2023. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy zsakkal elfogyott, de nem vettem ujra, a finnyas kutyam nem ette olyan jo kedvvel. Maradtunk a Carnilove-nal.
2023. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a kenguru&nyulas ízesítésű nem vált be, nem volt jó a gyomrának. De utána meg is néztem, 26% zsír tartalmú volt az a táp. Váltottunk más ízesítésű tápra (de ugyanúgy a Real Nature-nél maradtunk), amiben kevesebb a zsír, az rendben van.
2023. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!