Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jutalomfalatot adtok a...

Milyen jutalomfalatot adtok a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól, akik jó minőségű jutalomfalatot adnak a kutyának, nem kétszáz forintos szemetet, de nem is a legeslegdrágábbak közül. Jó ár érték arányban akarok venni a kutyámnak.
2023. jan. 21. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Sült csirkemáj
2023. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Csirkebőrke megsütve, csirkemáj főzve, virslikockák ha lusta vagyok. Ilyen kész jutalomfalatokat nem szoktam venni.
2023. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Pedigree Markies

Pedigree Gravy Bones

Pedigree Biscroq

2023. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3# Ezeket még tévedésből sem nevezném minőséginek.

1-2# Ezek jók, igen, de kimondottan jutalomfalatokra volnék kíváncsi.

Hogy miért? Szeretnék csak úgy kivenni a szekrényből valami ínyencséget, előkészület és hűtés nélkül, anélkül, hogy megromlana. Továbbra is kap húst, nem arról van szó hogy nem, csak jutalomfalatot is akarnék neki adni.

2023. jan. 21. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát... én most a hatósági áras sertéscombot veszem, felkockázom, megfőzöm, és így lefagyasztom. Így az aktuálisan szükséges mennyiséget csak kiveszem a fagyóból, és ha forróvizet folyatok rá, egy perc alatt megvagyok a jutalomfalat-gyártással. Sajna kényes belű kutyám van, virslitől fosik, májat sem tudok neki adni neki, kb. 3 falatnyinál többet, mert meghajtja.

Ja, a hidegen sajtolt tápok még nagyon jók jutifalatnak. Előkészület sem kell, és nem is leszel mocskos tőlük.

2023. jan. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Virsli, párizsi kocka, de csirkemájból én magam szoktam itthon sütni.
2023. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Szárított kacsát szoktam még időnként venni, de más húsok is vannak. Ez gyakorlatilag 100% hús, szóval nem lehet olyan rossz :)

Annyi a gond vele, hogy ezt is fel kell kockázni, mert nagyobb darabokban árulják. Ugyan nem romlik meg, de ez sem csak annyi hogy kiveszed a szekrényből. :/

2023. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7# Ellinkelnéd, hogy pontosan milyent szoktál venni? Köszi. :)
2023. jan. 22. 12:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a KIK-ben szoktam venni, sajnos nem találom a neten, de valahogy így net ki, csak sokkal olcsóbb: [link]
2023. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!