Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok jó minőségű kutya...

Ajánlanátok jó minőségű kutya kaját?

Figyelt kérdés
7 éves 28 kilós amstaff jelenleg Acana classic red-et eszik. Már ott tartunk, hogy heti szinten drasztikusan megy fel az ára.. Szeretnénk lecserélni szintén jó minőségre ami olcsóbb.

2023. jan. 25. 18:09
 1/7 anonim válasza:
63%
Josera
2023. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem biztos hogy olcsóbb, de a Brit Care az prémium minőségű táp, (talán) kicsit olcsóbban Brit Premium, ami egy középkategóriás táp. A Royal Canin is egész jó minőség.

Üdv egy Brit Care-es gazdi

2023. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat lemaradt, hogy csirke és lazacallergiás
2023. jan. 25. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Britből van Lamb&Rice
2023. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Purizon monofeherjes tapjai szerintem jok lennenek. 80% hustartalom.
2023. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Én is Acaba Classic Red-el etetek. Volt nekem is ilyen próbálkozásom, de csak minimálisan olcsóbban találtam megfelelő minőségű tápot. Most azért, hogy havi 1-2 e Ft-ot spóroljak, nem éri meg kockázatatni a váltást egy már bevált tápról. Mert mondjuk megveszem a nagy zsákot, de mégsem jön be a kutyánk, vagy fosik tőle, vagy mittudomén... Szóval végül maradt az Acana.
2023. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovibriii94 ***** válasza:
54%
Mi szintén allergiával küzdünk, minden szárnyas és zsírjaik, illetve gabona. Nálunk az Eukanuba vált be: nem vészes az ára és nem kell sok belőle, 20 kilós a kutyánk napi kétszer eszik 140g-ot. Jó a kaki tőle, és jól néz ki.
2023. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!