Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy az elején...

Miért van az, hogy az elején rajong a tápért, aztán pár hét alatt ott tart, hogy alig akarja megenni?

Figyelt kérdés
7 hónapos uszkár, 3 féle tápnál is ezt játszotta el.
2023. febr. 6. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Megunta. Nekem a macskam csinalta ugyanezt. Egy ido utan ra lehet jonni, melyik a kedvence. ;-)
2023. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek, megunja. Nálam vagy 5 féle táp van itthon (nem túlzok, mind eszméletlen sokáig eláll, szóval nem gond) és minden nap mást kap... mondjuk ez macska, nyilván vannak mennyiségbeli különbségek.

Igazából a kutyánknál is fenáll, ott kétféle száraztáp, és konzerv van... néha főzünk neki nagy mennyiségben. Pár éve, már meg sem várjuk meg míg megunja, működik :D

2023. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem eszi meg, elveszed, következő étkezésnél megkapja. Ha éhes, meg fogja enni. Kutyaknál nem egészséges, ha össze-vissza vannak váltogatva a tápok.
2023. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha a kedvelt tápnak van többféle ízesítése, azt nyugodtan váltogathatod, én is szoktam, nincs a kutyának semmi baja tőle, de szívesebben eszi így, illetve szokott kapni a száraz tápra pástétomot, azzal együtt jobban megeszi a szárazat, esetleg ezt is kipróbálhatod.
2023. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

Valogat, de te gyonyoruen asszisztalsz hozza. Meg csak 7 honapos, gondolom kb 3 honapos koratol van nalad es ezalatt az ido alatt ez mar a harmadik tap? Na ne :D

Oke, az elso tapot nem szerette, belefer, van ilyen. Nade a harmadikat? Ez mar egyertelmuen valogatas, ezt nem szabad hagyni.

Nem adsz neki mast es kesz. Ehes kutya nem hal ehen a kaja mellett. Koplal 1 napot, de enni fog.

2023. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

"Ehes kutya nem hal ehen a kaja mellett. Koplal 1 napot, de enni fog."


Utcáról mentett kutyám van, azt gondolnád, a vasszöget is megeszi, ha éhes, de volt, hogy több napig nem volt hajlandó megenni a nemszeretett tápot. Bocs, ha inkább utánajártam, melyiket fogyasztja szívesen, és nem vártam meg, míg az éhségsztrájkja miatt orvoshoz kellett vinni.

2023. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%

Oke 6-os. Es? Miert kersz bocsanatot? Engem ez hol erint?


Semmi baja nem lesz amugy, ha egy egeszseges! normal sulyu kutya ehezik 2-3 napot, mert mondjuk makacs.

De a vegen enni fog, te is meglattad volna, csak nem vartad ki. De errol en nem tehetek, ne ram haragudj kerlek :D


Igazabol nyilvan mindenki azt csinal, amit akar. En is eljatszottam ezt, vegen mar nem is tudom hanyadik tapon voltunk tul a 2 eves kutyaval, mert en is rohadt gyenge voltam, hagytam, de akkor mondtam azt, hogy eleg.

Es nekunk bevalt. Koplalt az elejen 1 napot, aztan 2-3 het mulva volt, hogy 2 napot is, de onnantol kezdve elkezdett normalisan enni. Azota nem valogat.


Ez persze nem kobevesett dolog, mindenki azt csinal, amit akar. En leirtam, hogy mit csinaltam es mit tennek most is, ha megint ebben a helyzetben lennek.


A tenyekkel viszont kar vitatkozni. Mert erosebb az eletosztone annal, minthogy ehenhaljon a kutya a kaja mellett, tehat ha ehes, enni fog, csak ki kell varni. Ez ennyi.

2023. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
A cicánk volt ilyen. Nem kellett neki a drága cicaeledel, csak az akkor 120 Forintos kilóáron árult "Butcher" Spar Budget konzerv. Vettünk volna neki jobbat is, de nem, neki az kell. Cicák... :)
2023. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Az én kutyámat én ismerem, én láttam, mit csinált, és már nem volt kölyök akkor. Hidd el, jobban tudom, mint egy random gyakoris idegen. Nem ördögtől való, ha tápot váltok, ha nem hajlandó enni. Amit most kap, azt szívesen eszi. Nem szemetet kap, de nem is egy vagyont költök rá.
2023. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, mit kap enni a kutyád?
2023. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!