Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném meg kérdezni, hogy...

Szeretném meg kérdezni, hogy találkozott/történt e már valaki kutyájával olyan hogy az ellési időre (62-63) napra rá húzott már több mint 15 napot? A párzas tavaly nov. 15 reggel volt! Van e erre még oldás gyógyszer, esetleg injekció?

Figyelt kérdés

#Kaukázusi juhász kutya ellési probléma
2023. febr. 11. 20:11
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
A kölykök azok sajnos már halottak, ezért szeretném császározas nélkül mert azt már az anya sem élné túl és nem is bíznám a dokira (tudom van más doki de ebbe nem menjünk bele"voltam másnál is ugyan az a duma")
2023. febr. 11. 21:12
 12/30 anonim ***** válasza:
94%
Úristen, szerinted a sarlatán magzatelhajtást túlélné? De durva! Hasonló jókat kívánunk neked!
2023. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
97%

Te nem vagy normális!

Ha nem veszik ki az elhalt kölyköket, abba tuti, hogy belehal a kutyád.


(Remélem csak egy kamu, hangulatkeltő kérdés ez is.)

2023. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
97%

15 napja vannak benne az elhalt, bomló magzatok..?

Örülj, ha az anyakutyát - császármetszéssel!!!! - még meg tudják menteni.

2023. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szaporító, van miből meg éljek, már ha ítélkezel felettem! Szeretem az állatokat, különösen különösen a kutyákat!

De köszönöm szépen a válaszokat!

2023. febr. 11. 21:23
 16/30 anonim ***** válasza:
85%
Remélem az állatorvosod felnyom állatkínzás miatt.
2023. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
95%
Jó, hogy ilyet írsz neki, 16-os, akkor még úgy se fogja elvinni a kutyát! Kínhalállal fog pusztulni!
2023. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
96%

Ha fontos lenne a kérdezőnek a kutya, akkor már rég állatorvoshoz vitte volna. Inkább feltett itt egy kérdést, ezzel ő "mindent megtett". A kutya meg, majd lesz valahogy.

Szerencsétlen állat! Kész csoda, hogy még nem kapott hullamérgezést.

2023. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
96%
JézusIsten.. 😡 Kész csoda, hogy a kutyád egyáltalán még él! Ha nem viszed orvoshoz, kezd el ásni a gödröt, mert garantáltan bele fog halni szerencsétlen. És erről te tehetsz!
2023. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%

Atya világ! Már rég elpusztultak a kölykök, te meg csak nézed, ahogy a kutyád lassan meghal vérmérgezésben? És még most sem teszel semmit? Már rég meg kellett volna műteni! Ha ez az orvos nem tetszik, akkor felviszed az egyetemre, a világ végére, bárhova!


Ez neked a szeretet? Ha csak ennyire szereted a kutyádat, inkább keress neki egy olyan gazdát, aki tényleg szeretné, nem csak a szenvedését élvezné nézegetni!


Mocskos egy putris szaporító féreg vagy te. A legrosszabb fajta...

2023. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!