Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatás reális ára...

Kutyasétáltatás reális ára kis településen?

Figyelt kérdés

Munka mellett szeretnék kisebb testű kutyát sétáltatni, de reális árat szeretnék kérni mivel nem vagyok profi.

A kutyák szeretnek engem, és én is nagyon odavagyok értük, nem egészen a pénzét szeretném, csak én se legyek egyedül.

2 műszakban dolgozom, szóval egyenlőre tényleg csak egy-egy órát tudom vállalni hol délelőtt hol délután.

Holnap szeretném feladni a hirdetést. Kis település nem város és nem is falu.

Mennyit adnátok ki ti egy sétáért?



2023. febr. 15. 11:42
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
76%
2 000-5 000 között tudnám elképzelni, bár én ilyesmiért csak végszükségben fizetnék. Bár az ötezres felső plafonban valamilyen alapszintű oktatás vagy ilyesmi is szerepelne, nem csak egy gyors kör két kakkantással.
2023. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
98%
Meg egy sétáltatásért még így is elég soknak érzem az ötöst, esetleg mint napi díj egy napra 2-3 egészségügyi sétával.
2023. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 Hovarju ***** válasza:
88%

Szerintem 2000 ft/óra reális ár lehet.


Van kutyás tapasztalatod?


Ugye tisztában van azzal, hogy, ha elvállalod, akkor a séta teljes ideje alatt a te felelősséged lesz a kutya?

Ha ez idő alatt bármi baj éri (megtámadják, elvágja a lábát, feleszik valamit amitől beteg lesz, elszalad, stb.) az mind rajtad lesz számon kérve.


Én nem bíznám idegenre a kutyámat. (sőt az enyém el sem menne idegennel sétálni)

2023. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
39%

Miért is adjam neked oda az ebem?


- Van bármi szakmád róla? állatdoki asszisztens, állat gondozó, X év kutyapanzióban, ...

- Számlát adsz?

- Van szállító járműved?

- Biztosítás?

- Elsősegély felszerelésed?

- Ön és ebvédelmi felszerelés? paprikaspray, szájfeszítő, gázpisztoly,...

- Vállalsz dokihoz, kozmetikába vitelt?

- Nálad lehet napokra?

- ...

2023. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva én azokra gondoltam akik napi tíz tizenkét órára kell egyedül hagyniuk az állatot és egészséges séta, kis mozgás stb...nem azokra akiknek ilyen extra igényeik vannak.

Nyilván tudom, hogy a séta alatt én vagyok a felelős mindenért.

De sajnos nincs autóm.

Egyébként gondolkodtam rajta ha van rá igény befizessem magam, hivatásos lehessek.

Volt kutyám, kettő is sajnos rövid ideig voltak meg.

Amúgy maximum 1200-1500-at kérnék egy órára, mivel azt se tudom lenne e egyáltalán igény rá itt a településen, és nincs róla papírom.

Nem tudom a kutyát magát érdekelné e, hogy van -e papír vagy sem, ha szeretve van, napi játék séta megvan míg a gazdi dolgozik.

2023. febr. 15. 12:28
 6/48 Hovarju ***** válasza:
100%
És hogy fogod elvinni sétálni a kutyát, ha nincs otthon senki a lakásban? Azt gondolod, hogy vadidegen emberek, majd adnak lakáskulcsot, hogy bemehess?
2023. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
97%
Szóval úgy gondolod, hogy egy random embernek adok lakáskulcsot, hogy amíg dolgozom vigye le sétálni a kutyát? Érdekes ötlet...
2023. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
97%

A kutyát nem érdekli a papírod, engem már inkább, mert egy random emberre nem bízom.

Lakáskulcsot mdg annyira sem adok idegennek.

2023. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
95%

Falun lakom, nem fizetnék ilyenért... Van kert az eü dolgokra, én meg azért tartok kutyát, hogy foglalkozzak vele (és amúgy ez meg is történik) és sétáltatásért csak akkor adnék ki pénzt, ha 10+ órát lennék távol és lakásban lennének a kutyák.


Amiért talán fizetnék, az, ha egy a sportban tapasztalt ember elvinné futni/biciklizni/esetleg fogatba befogná a kutyámat és úgy fárasztaná le és építene neki állóképességet, meg kicsit "rákattantaná" a húzó sportokra.



A kistelepülés nekem falut jelent, ott meg ne számíts túl nagy érdelődésre, főleg, hogy így be is határolod, hogy kistestű legyen (gondolom a kövi igény meg az, hogy úgy sétáljon, mint egy kisangyal...)

Ettől függetlenül hajrá! :)


Ha meg valóban nem a pénz a fontos, menj menhelyre önkénteskedni, nagyon szívesen látják mindenhol a sétáltatókat.

2023. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 Hovarju ***** válasza:
97%

Egyetértek a #9-es hozzászólóval.

A menhelyi önkéntesség a neked való feladat.

Ott foglalkozhatsz kutyákkal, sétálhatsz velük és még társaságod is lesz.

2023. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!