Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy elvágták a...

Létezik, hogy elvágták a kutya hangszalat?

Figyelt kérdés

Van az utcában egy kisebbségi család. 2-3 évente új kutyájuk van, nyilván ivarosan, oltások nélkül. Volt olyan kutyájuk is, aki rendszeresen kijárt az utcára. Csak azért írom le ezeket, mert nem ez a típusú ember, akivel lehet beszélni.


Nyár környékén hoztak egy bulltipusu kutyát, aki baromi sokat ugatott, éjszaka is a semmit. Szerencsére minket nem zavart, de a közelben lévő, például társasházban lakókat biztosan. Pár hete olyan a kutyának az ugatása, mintha nem tudna. Ha látott már valaki szaporítótelepről mentett elvágott hangszalu kutya videót, akkor leginkább ahhoz a hanghoz hasonlít. Létezik, hogy tényleg el lett vágva? Vagy van valami olyan betegség, amitől elmegy a hangja?



2023. febr. 19. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Vagy ez, vagy az. Hallottam már én is, hogy van aki elvágja-elvágatja?, nem tudom hogyan, mert gondolom orvos tudja. Elég visszataszító cselekedett...
2023. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Hat vagy a sok ugatastol berekedt egy idore, vagy tenyleg elvagtak... nem elkepzelhetetlen ezeknel. Eleg szomoru.
2023. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"nyilván ivarosan, oltások nélkül." az ilyen embereknek sem kedve, sem pénze nincs arra, hogy utánamenjen egy olyan orvosnak, aki ezt elvégzi, plusz ugye ez összegben egy ivartalanítás többszöröse.


Mármint, ha ilyen mentalitású ember lennék, előbb raknám ki az ugatós kutyát és szereznék egy másikat, mintsem százezrekért elvágassam a hangszálait.


De ha nagyon arra hasonlít, természetesen nem állítom azt, hogy nem ez lehet, mert sajnos simán előfordulhat...

2023. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Rohadt cigányok.
2023. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as azért gondoltam, mert hallottam szomszédoktól, hogy már szóltak nekik többször az ugatás miatt, nem tudom jegyzőnél felnyomtak-e őket.
2023. febr. 19. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Bulltypom van. 3 orakat futunk egyutt. Le van farasztva. Egyebkent meg rongalna sokat.


Az igstas: ki mirextanitotta. Enyem csak jelez (ugat torkaszakadtabol) az ajtohozjovot,lepcsohszba menot.

Osszessegeben ritkan ugat egy nap.



A cigok biztos kinn tartjak a bullt. A bull rovidszoru es nagyon fazos!!! Meg asetahoz is oltoztetem az amstaffom,otthon 24 fokon fekszik agyon paplanon. Nem birna ki az utcai hideget.

2023. febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!