Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan kutyás Budapeste...

Van itt olyan kutyás Budapesten, akihez néha becsatlakozhatok sétáltatáskor?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kutyákat, de sajnos az albérletemben nem tarthatok kisállatot. Arra gondoltam, hogy néha becsatlakoznék valakihez kutyasétáltatás közben. Engem nagyon feldobna, szóval ha van itt olyan gazdi akit nem zavarna ha néha vele tartok, kérem írjon :)
2023. márc. 5. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarnál kutyát sétáltatni? Van ilyen "szakma" is. Biztos van rá kereslet.
2023. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Menhelyek örömmel vesznek segítséget, önkéntesektől. Foglalkozni az állatokkal, sétáltatni a kutyákat, stb.
2023. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én is a menhelyet ajánlom.
2023. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Menhelyeken már próbálkoztam, a közelben lévőek jelenleg nem fogadnak önkénteseket. Túl sok a jelentkező, órákat meg mégse szeretnék utazni egy sétáltatásért...
2023. márc. 5. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Budapesten nagyon sok helyen általában egy-egy kisebb kutyás társaság össze szokott gyűlni akár naponta.

A lakhelyeden nézzél körül, vagy a kerületed facebook oldalán keress. De pl a Hajógyári szigeten sok a kutyás, vagy a ligetben, a Népligetben. Budai részen nem tudom.

2023. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Érdemes lenne facebookon helyi kutyás csopiban érdeklődni :) vagy kutyafuttatóban ellátogatni :)
2023. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Irtam privit! Megsrtelek! Ha kutya nelkul megyek vhova (vasarolni vmit) es utamba kerul egy kutya,megsimizem es maris hianyzik a kutyam,pedig csak fel orat vagyok tavol tole!
2023. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!