Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól döntöttem ? Tanácstalan...

Secret people kérdése:

Jól döntöttem ? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Van egy közepes testű 12 éves keverék kutyánk. Sajnos régóta láncon volt (nem a mi hibánkbol mi ugy költöztünk ide)viszont amióta itt élünk minden elengedtük futkározni az udvarban. Régebben elkezdett már ránk morogni amikor megakartuk kötni vagy éppen ha 2 en voltunk a közelében morgott vagy éppen ha simogattuk es már nem akarta akkor is ránk mozdult.

A szemei is halyogosak illetve már van amikor egesz ejjel a semmit ugatja ( kiszoktunk menni megnézni miert ugat) Már addig fajult a dolog hogy nem tudjuk megkötni mert harapna. Szerintetek rosszul döntöttem azzal hogy elaltattatom? Kérlek ne iteljetek el


2023. márc. 13. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
De miért kell megkötni?
2023. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

"Kérlek ne iteljetek el"

. Akkor jól.

2023. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

De, melyen elitelem azt; aki baszik foglalkozni a kutyaval es lancon tartja, nem neveli. Ha meg nem a tietek volt, passzoltatok volna le inkabb valahova mar evekkel ezelott.


Az altatas reszehez nem tudok mit mondani, orvos dolga eldonteni, hogy megcsinalja-e. Ha indokoltnak latja, akkor meg.


Szegyelljetek magatokat, hogy igy tartottatok kutyat.

2023. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

Már elaltattad?Vagy csak fogod?

Ha ilyen problémái vannak akkor lehet tényleg jó ötlet, még a végén bekattan és rátok támad.

2023. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat gondolkodtunk rajta hogy mi lenne ha valahogy megprobalnánk megfogni és megkötni de már sajnos senki nem tud a kozelébe menni mert harapna. Én voltam az akinek még szót fogadott és minden probléma nélkül sikerült mindig elengednem és visszakotnom de már sajnos engem is megprobal megharapni és morog rám. Már akkor is ha csak simogatom és neki nem tetszik
2023. márc. 13. 19:20
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

3mas:

"Sajnos régóta láncon volt (nem a mi hibánkbol mi ugy költöztünk ide)"

2023. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Átérezve a dolgot, állatb*zik brutális offense-ét vállalva azt mondom: jól döntesz az altatással.
2023. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem mi tartottuk láncon. Mi amit házat vettünk otthagyták. Kidobni nem akartuk nem volt vele semmi probléma. Amióta mi itt lakunk azóta rendszeresen elvolt engedve nem volt állandóan láncon.
2023. márc. 13. 19:22
 9/20 A kérdező kommentje:
Igazából ez a mai napon történt ameddig kint voltam a kertben végig szabadon volt. A benti kutyát ameddig ki akartam hozni addig megakartam kötni de elengedtem volna megint. Már sajnos hiába próbáltam 3 szor megkötni minden alkalommal megprobalt megharapni.( Mi vettünk neki rendes nyakörvet meg rendesen elvolt látva mindennel. Mert előttünk lánccal volt rendesen megkötés meg a nyakán is )
2023. márc. 13. 19:25
 10/20 A kérdező kommentje:
Sajnos megprobaltuk hogy akit meg ismer csaladtagot hogy ő kösse meg de nem lehet mert mindenkire morog és tényleg én voltam az egyetlen akire meg hallgatott de már rám sem akar. És tényleg próbálok valamit találni ami megmentheti öt ettől de sajnos ha velünk ezt tenné akik gondozzák nem szeretném megkockáztatni hogy ha kiszokik akkor mással mit tenne
2023. márc. 13. 19:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!