Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan vagy szuka kölyköt ajánlan...

Kan vagy szuka kölyköt ajánlanátok lakásba? Miért?

Figyelt kérdés
Ivartalanítva lesz, amilyen hamar csak lehet. A véleményekre, tapasztalatokra volnék kíváncsi, tanácsok is jöhetnek. (:
2010. okt. 6. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem amilyen nemű vagy te is:D talán úgy jobban kijössz vele:))
2010. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Én meg pont az akartam mondani, hogy ellenkező neműt, mert nálunk a szuka kutya inkább a férfiakkal barátkozik.
2010. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem a nemtől függ, pláne ha ivartalanítva lesz.

Nekünk lakásban van szuka kutyánk és én, a nő vagyok a főgazdi, én hoztam haza, azóta ez így van.

Ez inkább fajta, de még inkább egyedi kérdés.

Inkább azzal vagyok bajban, hogy ha elkezdi az első tüzelését, hogy fogom sétáltatni...

2010. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a szukára szavazok, azok ritkábban jelölgetnek.
2010. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
ha hamarabb ivartalanítják, akkor a kan kuytusok sem jelölgetnek. viszont tapasztalatom szerint ők nyugodtabbak, és kevésbé követelőzőek. az eddigi szuka kutyusaim olyan erőszakosan szerettek, nyomultnak hozzám, lépni sem tudtam tőlük, a kanok pedig odajönnek, és óvatosan belesimulnak a kezembe... de ez embertől függő :)
2010. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
én samsungot és adslt ajánlok lakásba és nemkutyát
2010. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen mindegy, ha megláttál egy kutyát és megtetszett,ne a nemét nézd! nekem eddig szukám volt és van,és mindig vannak kivételek, igy nem lehet jó és rossz tulajdonságokat felhozni. hallgass a szívedre. mvennél vagy menhelyi kutyust választanál?/én az utobbit javaslom/
2010. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem veszek kutyát, nem igazán vagyok híve a százezres kutyáknak... A nagyszüleimnél mindig keverékek voltak, és iszonyú aranyos és okos kis kutyák voltak. :) Olyan helyről hozom el, ahol nem tudják megtartani, szóval menhelyre kerülne egy idő után. Jelenleg egy kan a kiszemelt, de mivel messze vannak, ezért lehet, hogy ha ott leszek, és az alomból szuka lesz szimpatikusabb és szabad, akkor őt viszem haza. :) Majdnem egy menhelyi kutyus lett, de ő túl nagyra nő meg. :(
2010. okt. 6. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:

a fiúk rosszabbak és sokszor pisilnek meg naponta vagy2-3x kakilnak és felnőtt korukban jelölik a tárgyakat,bútorokat

szerintem nem igaz h ugyan olyan neműt mint te....válassz olyat amiet szeretnél

én is lány vagyok még is fiú a kutyám

2010. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha ivartalanítva lesz a fiú, akkor is jelölget?
2010. okt. 7. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!