Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mentett keverék kutyámnak a...

Mentett keverék kutyámnak a teste első felén oroszlánsörény szerű bundája van, dús, hullámos, a teste hátsó felén sima félhosszú, vannak olyan kutyafajták, amikre jellemző ez a fajta kettős bunda?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a kutyám szüleit, utcáról mentették.
2023. márc. 30. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem "kék" (vagyis szürke) színű a kutyád esetleg?
2023. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, fekete-fehér, de mivel keverék, bármi lehet benne.
2023. márc. 30. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Mivel keverék, lehet rövid szőrű-hosszú szőrűből is.

A schipperkének van ilyen szőre.

2023. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Kaukázusi juhászra hasonlít?

Én ismertem belőle egy nagyhajú kutyust:):)

2023. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2023. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, az is eszembe jutott, hogy eltérő szőrhosszú kutyák mixe. :-) Amúgy jól sikerült, csak el szoktam filózni rajta, hogy vajon milyen fajták hozták össze.
2023. márc. 30. 17:01
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Ezt akartam volna linkelni 2.-nak csak megin a gépem 3-asokat í3r
2023. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kisebb a kaunál, de ők is gyönyörű kutyák. Igazából annak a fajtának a standardjából is kiesik, amire a legjobban hasonlít, úgyhogy 100%, hogy van benne más, csak nem akarom irányítani a kérdést, tényleg össze akarom vadászni, melyik fajták hasonló bundájúak. :-)

A schipperkére alkatra hasonlít egyébként. Csináltattam ilyen nyálmintás DNS tesztet, de nem vitt közelebb a megoldáshoz, olyanokat hoztak ki, amiknek a kutyám a közelében sincs.

2023. márc. 30. 17:06
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
A miénk pl. labi és bull keverék (leginkább egy pitadorra/labrabullra hasonlít), az egész kutya fekete, a mellkasán nagy fehér folttal és a tappancsain fehér zoknival, és neki a szőre is ilyen mixtúra: a nyakán/vállán/hátsó combján egészen labradoros, hullámos, vízlepergető, aljszőrzettel, míg a törzsén körben, tehát a hátán is, meg a hasán és első lábain egészen rövid, bullos, nincs aljszőrzet. :D
2023. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
A mudimnak hatalmas fekete sörénye van.
2023. márc. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!