Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek túlélik azok a...

Szerintetek túlélik azok a kutyák akiket az iszapból menekítettek ki?

Figyelt kérdés
láttam a tv-ben és mondták hogy sok kutya iszapot hányt, meg volt egy kutya amit mutattak hogy egy kosárban volt és leöntötték vízzel, szerintetek mi lesz velük ?
2010. okt. 7. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én be akarok fogadni kutyákat és macskákat és felhívtam őket, de azt mondták h jó lenne ha szügség lenne befogadókra de nem biztos h lesz mert alig van kutya eddig. Mind meghal. Am meg illatos út honlapján mindent megtudhatsz.
2010. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi köze az illatútnak ehhez? A noé, a veszprémi menhely és néhány magánember végzi a mentést. Az illatosút gyepmesteri telep, életükben egy kutyát nem mentettek meg ..

Nagyon sok állat elhullot, szétmarta a lug a nyelőcsövüket, nem bírnak enni. Sok állatot vittek pestre, sok a veszprémi menhelyre került ... elég rosszul vannak :(

2010. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó pár mentett elpusztult már, pedig ránézésre volt ami a képen úgy tűnt egész jól van, de ugye a száját, belül, végig a nyelőcsövét, légcsövét is felmarta, sok vért vesztett és sokkos állapotban van, kiszáradás veszélyes a sok égési sérülés miatt, fertőzésveszély ezeken a felületeken, láz és elpusztulnak sajnos.

De van pl. olyan anyakutya 2 hetes kiskutyáival ami alig sérült, a kiskutyák teljesen tisztán túlélték, nem is lettek iszaposak.

2010. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én küldtem a Noénak pénzt, merthogy kell az állatorvosi költségekre, így remélem látnak esélyt, hogy meg tudják menteni legalább egy részét... :(


[link]

2010. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!