Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen főt ételeket adtok a...

Milyen főt ételeket adtok a kutyának?

Figyelt kérdés

Változatosabban szeretnék főzni a kutyámnak, de nincs semmi ötletem.

Ti miket szoktatok főzni neki?

A tápra allergiás és a csirke húsra is.


2023. ápr. 3. 20:44
 1/8 anonim válasza:
82%
Főtt husi csont nélkül, főtt zöldségek (pl. répa, brokkoli) só és fűszer nélkül.
2023. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Például 60% sertés karaj, 30% quinoa, 5-5% sárgarépa és cukkini (főve minden).
2023. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Főzünk neki. Csontnélküli hús, sárgarépa, batáta, brokkoli stb.
2023. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Tésztát szereti meg a rizset a mienk nagyon
2023. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan ez nem egy főétel, de ajánlom:


[link]

2023. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
PetChef!
2023. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Csirke:mell, máj, zúza, szív. A mell csontnélküli. Disznó: szív, orr, lapocka, nyelv, comb, tarja. Kacsa : zúza és szív. Volt már nyúl is és marha is terítéken. De azok titkán. Holnapután megyek a henteshes. A fent említettekből vásárolok. Mikor mit s mennyit. Majd mikor hazajövök, csinálok belőlük keverten 1kg-os adagokat, majd legagyasztom. Már összedarabolt állapotban. Pl: lehet , hogy veszek 2 csirkemellet, 1 kg Disznócombot , 1 kg kacsazúzát, 3 disznónyelvet, 3 disznószívet. Ezeket összekockázom, s lehet , hogy disznószívet teszek az egyik zacskóba s mellé kacsazúzát . A másikba csirkemellet s mellé csirkeszívet. Így mennek be a mélyhűtőbe. Egy 1kilós tasak kétnapos adag. Főzök még hozzá petrezselyemzöldet, sárgarépát, édesburgonyát, barnarizst, sütőtököt.Tegnap kukoricadarát is főztem hozzá. Ezeket sem mindig mindet , mikor miként döntök. Tegnap kukoricadara, édesburgonya és sárgarépa volt még bekefőzve. De főztem már bele céklát s almát is. Pici darabokra összevágva. Fűszerek is vannak benne: oregánó, kurkuma, rozmaring. Ezekből egy pici. A végén , az utolsó 5 percben , apróra tört tojáshélyat is teszek bele. Azon felül az utolsó 5 percben teszek bele vagy 8 csirkenyakat vagy kettő csirkefarhátat . Ezeket végül is hőkezelem csak. A nyakakat s a farhátakat reggelente kapja. Ma kap egy farhátat, mikor kimegyünk. Délután meg a tegnapi adag másik felét. A főzött adatoknak kb 80% hús.
2023. ápr. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a kutyáknak szükségük van a csontban található dolgokra is, egyedül a 7-es írta, hogy ezeket is belerakja a kajába.


Én alapvetően tápozok, de rágcsának ki szoktam főzni disznó csontot vagy husos csontot, nagyon jól leszedi a fogkövet. Ha be tudsz szerezni nagy marha csontot, az talán a legjobb a feladatra.


Off, de hogy lesz egy kutya a tápra allergiás? (az oké, hogy az összetevőkre az, de akkor gondolom keresnél másikat)

2023. ápr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!