Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném ha a kutyám kicsit...

Szeretném ha a kutyám kicsit még erősödne tipp?

Figyelt kérdés
1.5éves Sztefi Pitbull keverék de egy tünemény ha eszik simogathatom paskolhatom ő meg sem nyekken semmi rosszindulat morgás ugatás semmi nincs benne de tényleg egy tünemény ez a kutya.Csak még is szeretném ha kicsit izmosabb lenne ,van valami tanácsotok ,már vagy 2hónapja csirke farháttal ettem.

2023. ápr. 9. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Vidd el futni. Fekvestol nem fog izmosodni...
2023. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Járj vele futni és ne tápláld egyoldalúan, mert hiánybetegség alakulhat ki nála.
2023. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Es miert csinalsz ekkora hulyeseget? Miert nem kap normalis kajat? Eszem megall.
2023. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
És miből viszi be a szénhidrátot?
2023. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Ne csak farháttal etesd.

Azt úgy szokták, hogy valamilyen száraz táp mellé adják kiegészítésnek.

Pl reggel 1-2 pohár Brit Premium szárazeledel, este 2-3 db farhát.

Plusz menj vele kocogni, laza tempóban, egyenletesen, ami közben időnként dobsz neki labdát vagy amit szeret, hogy legyen benne néhány sprint neki.

Ettől fog így izmosodni.

Tudom, mert én így etetem és mozgatom a szuka rotimat, de olyan izmos, erős, hogy lefütyüli a kanokat is.

2023. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

A fott leveszoldsegben van szenhidrat. Enyem is azt kapja. Tapot konzervet kenyeret tesztat soha nem evett. Izmos is a hustol es zoldsegtol.


A tapos kutya izma nem birja olyan sokaig.

2023. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem keverünk nyers húsos etetést táppal, könyörgöm. Döntsd el mit akarsz neki adni, de a csirkefarháttól nem lesz izmos.
2023. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!